Buvusi dainininko Mundžio žmona Violeta Malevska: „Jausmas toks, tarsi būčiau ištrūkusi iš kalėjimo...“

Žvelgdama atgal Violeta Malevska gailisi vieno dalyko.

„Tas viešumas mane išgelbėjo. Nežinia kas būtų su manimi, ar aš čia sėdėčiau, nes viskas buvo labai rimta...“ – jau šį antradienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ teigs 48-erių stilistė, dekoratorė Violeta Malevska.


Žvelgiant į Violetą, sunku būtų patikėti, kad šiai moteriai vos po dvejų metų sukaks pusė amžiaus – ji atrodo daugiau nei dešimtmečiu jaunesnė. Pasitikdama jaukiuose pačios dekoruotose namuose ir plikydama vasarą rinktų žolelių arbatą, Violeta spinduliuoja ramybe, pasitikėjimu savimi, jos akyse nė krislelio baimės, o veidą nuolat puošia šypsena. Visai kitaip Violeta atrodė prieš septynerius metus, kai atvirai žiniasklaidai papasakojo apie smurtą santuokoje su tuomet garsiu dainininku Edmundu Štenger, geriau žinomu Mundžio pseudonimu.


„Šiandien mano gyvenime atsivertė nauji puslapiai, pilni meilės, romantikos, įdomios kūrybos, darbų, o visa tai, kas buvo, praėjo kaip baisus sapnas... Jausmas toks, tarsi būčiau ištrūkusi iš kalėjimo... Gailiuosi tik to, kad iš to kalėjimo nedrįsau išeiti anksčiau. Po pirmo konflikto reikėjo skirtis... Tačiau tada man atrodė, kad aš sulipdysiu, kad kažkaip reik pasistengti, bet...“ – pasakos Violeta.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis