Naujos grožio studijos atidaryme – ir retai viešumoje matomi garsūs žmonės

Ambasadų apsuptyje, visai greta sostinės Santuokų rūmų ketvirtadienio vakarą juodu kilimu žengė vasariškai pasipuošę kviestiniai svečiai.

Alinančios kaitros ir netikėtai driokstelėjusio lietaus nepabūgę pusšimtis žmonių susirinko į naujos grožio ir estetikos studijos „Salon 20” iškilmingą atidarymą. Tarp svečių buvo galima sutikti ir retai viešuose renginiuose matomus veidus.



Viktorija Macijauskienė
Viktorija Macijauskienė
Foto Alibi


 

Kokiomis grožio procedūromis lepinasi Madona, Naomi Campbell, Mariah Carey ar Barbara Straisend? Kas šioms viso pasaulio dėmesio centre esančioms moterims padeda išsaugoti nepriekaištingą išvaizdą ir nepasiduoti laikui? Šių garsenybių vertinamas procedūras ir kosmetiką į Lietuvą atvežė grožio studijos įkūrėja Vilma Audzevičienė.



Salono meistrės
Salono meistrės
Foto Alibi


 

“Radusi strategiškai patogią vietą grožio studijai, sukurti išskirtinį jos interjerą paprašiau bičiulės architektės Rūtos Kijauskaitės. Daug dėmesio skyrėmė funkcionalumui, kad meistras ir klientas jaustųsi patogiai. Svarbus buvo ir natūralus apšvietimas, mikroklimatas”, - su didžiuliu užsidegimu apie naujai duris atvėrusią vietą pasakoja V. Audzevičienė.



Vakaro akimirka
Vakaro akimirka
Foto Alibi



Dar didesniu iššūkiu už inovatyvų interjerą moteriai tapo aukščiausios kategorijos specialistų atranka. Per kelioliką grožio versle praleistų metų ji išmoko daug pamokų, matė, kaip keičiasi grožio industrija pasaulyje ir kaip permainos vyksta Lietuvoje. “SALON 20” išskirtinumu tapo visame pasaulyje vertinamos grožio procedūros: su  amerikiečių LING New York veido kosmetika, YUKO japoniška plaukų tiesinimo sistema, aukščiausios kategorijos kosmetinėmis procedūros ir technologijomis Intraceuticals, HydraFacial ir Bellefontaine Switzerland kosmetika. „Grožis – vidaus ir išorės harmonija“, - įsitikinusi jau penkiolika metų grožio industrijoje dirbanti moteris, puikiai perpratusi grožio kalbą, apkeliavusi garsiausius pasaulio salonus ir išmokusi į grožį pažvelgti kitomis akimis.



Naujienų agentūros ELTA vadovė Gitana Markovičienė
Naujienų agentūros ELTA vadovė Gitana Markovičienė
Foto Alibi



Į bene garsiausios šalies floristo Manto Petruškevičiaus jaukiai išpuoštą „Salon 20”, skambant DJ Jovani leidžiamai muzikai, paminėti naujos grožio oazės Vilniuje atidarymo susirinko gausus būrys garbių svečių. Tarp jų – kūdikio besilaukianti krepšininko Arvydo Macijausko žmona Viktorija, Edita Lavrinovič, TV žurnalistė Jolanta Svirnelytė, verslininkė Inga Paksaitė-Stumbrienė, dainininkė Diana Dargienė, natūralios medicinos pradininkė Lietuvoje Jelena Tulčina su vyru Feliksu ir daugelis kitų. „Mes taip ilgai žvalgėmės į Holivudo žvaigždes ir aptarinėjome jų grožį, o dabar visos tos grožio paslaptys atkeliavo į Lietuvą“, - geros nuotaikos nestokojo vakarą vedęs žinomas TV laidų kūrėjas Edvardas Žičkus.


Vakaro akimirkos:




Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis