10 įžymybių atskleidžia keisčiausius savo mitybos įpročius

Kiekvienas mūsų turime mėgstamiausius patiekalus, kurie kitiems gali pasirodyti visai neviliojantys. Atskleidžiame tuos, kuriuos renkasi Holivudo įžymybės.

Akivaizdu, kad maistas yra labai individualus dalykas ir kiekvienas žmogus gali mėgautis tais patiekalais, kurie jam patinka labiausiai. Vis dėlto, jei esi įžymybė ir savo pomėgiais daliniesi su žiniasklaida, gali neabejoti, kad sulauksi vienokios ar kitokios reakcijos. Pateikiame 10 keistų žymių žmonių mitybos įpročių, spręskite jūs, keisti jie, ar ne.


Jennifer Lopez


Aktorė, dainininkė, šokėja ir tiesiog scenos diva Jennifer Lopez neturi jokių keistų mitybos įpročių, išskyrus vieną... Ji savo kavą būtinai maišo prieš laikrodžio rodyklę. Tiesa, neaišku, kokį poveikį tai turi kavai ir ar moteris supranta, kai kitų jai paruošta kava būna išmaišyta neteisinga.


Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Vida Press


Selena Gomez


Dainininkė bei aktorė Selena Gomez mėgsta spragėsius pagardinti... marinuotų agurkėlių sultimis. Taip pat ji šį keistą patiekalą pagardina Tabasco padažu. Jauna moteris tai vadina „Teksaso stiliaus spragėsiais“.


Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press


Jessica Alba


Aktorė ir ekologiškų produktų prekių ženklo „Honest Company“ įkūrėja Jessica Alba yra užsiėmusi moteris. Dienos metu ji nori išlikti žvali ir energinga, tad nepamiršta gerti daug vandens. Tiesa, tai kiek neįprastas vanduo. Aktorė gurkšnoja sūrų vandenį, kurį papildo rožine Himalajų druska, atskleidžia portalas harpersbazaar.com.


Jessica Alba
Jessica Alba
Vida Press


Kate Hudson


Jei kada nors svarstėte, kaip aktorei bei trijų vaikų mamai Kate Hudson pavyksta išlaikyti tokią sportišką figūrą, štai atsakymas. Ji nevalgo pusryčių! „Aš nesu vienas tų žmonių, kurie prabunda alkani... Suprantu, kad kai juos valgau, mažiau norisi užkandžiauti dieną ar vėlai vakare,“ – ji atskleidė žurnalui „Self“. Keistas įprotis, bet akivaizdu, kad jis jai netrukdo puikiai atrodyti.


Kate Hudson
Kate Hudson
Vida Press


Kourtney Kardashian


Vyriausia iš trijų Kardashianų sesučių, Kourtney Kardashian, taip pat yra ta žymiosios šeimos narė, kuri maitinasi sveikiausiai. Ji ne kartą viešai minėjo, jog nevartoja glitimo ar laktozės turinčių produktų ir mėgsta išbandyti įvairias natūralios medicinos pasaulio naujienas. Vis dėlto tai, ką ji vartoja dienos pradžioje yra labai neįprasta: „Ghi sviestas yra tas dalykas, kuriuo pradedu savo rytą, – ji atskleidė savo portale. – Kasryt imu didelį ghi šaukštą ir jį ištirpdau nedideliame puode ar keptuvėje, tuomet išgeriu iš mažo keramikinio puodelio. Po to nieko nevalgau maždaug 20 minučių, kurioms praėjus išgeriu stiklinę vandens.“


Kourtney Kardashian
Kourtney Kardashian
Vida Press


Jessica Biel


Aktorė Jessica Biel stebina ne tuo, ką valgo, bet tuo, kaip tai daro. Ji savo mėgstamus patiekalus atsineša... į dušą. „Toks tas mamos gyvenimas, – žymi moteris atskleidė laidoje „The Tonight Show With Jimmy Fallon.“ – Nežinau, ar kas nors kitas taip pat taip daro, bet aš tiesiog neturiu laiko, tad ryte pamaitinu savo sūnų, jį nuprausiu, aprengiu ir tada dažniausiai suprantu, kad dar nepavalgiau. Taigi tiesiog pasiimu maistą į dušą.“


Jessica Biel
Jessica Biel
Vida Press


Taylor Swift


Popžvaigždė mėgsta atsigaivinti levandų limonadu. Juo ji užsigeria valgydama sumuštinį. Tai tikrai nėra labiausiai įprastas limonado skonis, bet neabejojame, kad jis turėtų būti labai skanus.


Taylor Swift
Taylor Swift
Vida Press


Chrissy Teigen


Modelis, kulinarinių knygų autorė ir mama Chrissy Teigen garsėja pomėgiu valgyti ne patį sveikiausią maistą. Interviu su portalu „Delish“ metu, ji atskleidė, kad mėgsta nulaižyti prieskonius nuo bulvių traškučių, o tada juos padėti atgal į maišelį. Nežinome, ar tai genialus būdas suvartoti mažiau kalorijų, o tiesiog labai keistas žymios moters įprotis.


Chrissy Teigen
Chrissy Teigen
Vida Press


Tori Spelling


Aktorė, serialo „Beverli Hilsas 90210“ žvaigždė su vyru, šefu Deanu McDermottu sukūrė gražią šeimą, o vienas jų laisvalaikio pomėgių yra kartu gaminti. Viename interviu moteris atskleidė, kad jos vyras mėgsta patiekaluose eksperimentuoti su guminukais. Jai didžiausią įspūdį palikęs jo kūrinys – guminukų salotos.


Tori Spelling
Tori Spelling
Vida Press


Jennifer Lawrence


„Oskaro“ laimėtoja, aktorė Jennifer Lawrence garsėja labai neįprastu mėgstamiausiu patiekalu. Jos nuomone, tai vienas geriausių kulinarinių išradimų: „Tai vadinama čili picos sumuštiniu, – žurnalui „People“ atskleidė ji. – Reikia paimti gabalėlį picos, ant jo užbarstyti makaronų su čili padažu, ant viršaus uždėti dar vieną picos gabalėlį ir valgyti kaip sumuštinį.“


Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis