M. Markle ir K. Middleton artimesnės nei bet kada anksčiau – viskas dėl mažojo Archie

Kalbama, kad kunigaikštienes suartino motinystė.

Gandai apie pykčius, ar bent jau šaltus santykius tarp dviejų kunigaikštienių sklando jau visą amžinybę, nors niekada nebuvo patvirtini. Vis dėlto dabar teigiama, jog moterys tapo itin artimos, – rašo harpersbazaar.com.au.


Kate Middleton ir Meghan Markle
Kate Middleton ir Meghan Markle
Vida Press


Tai nutiko po M. Markle ir princo Harrio pirmojo sūnaus Archie Harrisono gimimo. Kaip paskelbė žurnalas „US Weekly”, moteris suartino motinystė.


„Meghan ir Kate nuo šiol kartu praleis daug daugiau laiko, – žurnalui sakė šaltinis. – Jos rado bendrų temų, susijusių su motinyste ir tapo artimesnės nei bet kada anksčiau.”


Tas pats sakoma ir apie princą Williamą ir princą Harry, kurie, kalbama, pastaruoju metu nesutarė.


Mažasis Archie pristatytas ir karalienei Elizabeth II
Mažasis Archie pristatytas ir karalienei Elizabeth II
Vida Press


Žurnalas „People” praneša, jog troškimas, kad jų vaikai augtų būdami artimais draugais, padėjo sumažinti įtampą tarp brolių.


„Williamas ir Harry norės, kad jų vaikai pažinotų savo pusbrolius ir leistų kartu laiką, taigi nuo šiol jie labiau stengsis ir dėl savo tarpusavio santykių,” – sakė šaltinis. – Broliai vystys kitokius santykius ir pamirš nesutarimus.”


Gandus patvirtina ir žurnalas „Vanity Fair”, kuriame teigiama, jog „santykiai pagerėjo nuo tada kai princas Harry ir Meghan Markle išsikraustė iš Kensingtono rūmų, tai jiems suteikė erdvės.”


Kembridžo kunigaikščiai vizite Šiaurės Velse
Kembridžo kunigaikščiai vizite Šiaurės Velse
Vida Press


Trečiadienį pranešta, jog Kate Middleton ir princas Williamas pagaliau aplankė mažąjį Archie ir svečiavosi Frogmoro rezidencijoje.


Portalas „Daily Mail” patvirtino šią naujieną ir patiksilino, jog jie lankėsi be savo trijų vaikų: George’o, Charlottės ir Louiso. Šie su savo mažuoju pusbroliu susipažins vėliau.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis