Dainininkė Monika Marija: „Ideali moteris moka pakovoti ne tik už save“

Dainininkė Monika Marija (20 m.) labiausiai gyvenime jaučiasi dėkinga ne už sėkmingus momentus, o už pačius sunkiausius. Ji kalba apie sėkmės ir liūdesio akimirkas, kasdienybę ir įkvėpimo šaltinius.

Monika Marija, kas Jus suformavo tokią, kokia esate dabar?


Patirtys. Visi žmonės, kuriuos sutikau gyvenime; klaidos, kurias padariau; nauji dalykai, kurių pradėjau mokytis, kuriuos mečiau; kelionės, studijos.


Kokios konkrečios patirtys, kokie žmonės, įvykiai paliko didžiausius įspaudus Jūsų gyvenime?


„Lietuvos Balso“ projektas ir jame sutikta komanda, su kuria dirbame iki šiol, ko gero, juos galiu vadinti savo antra šeima!Nuotraukos - Elitaz MusicAr kuriate gyvenimo planus? Kokie jie?


Niekada nekuriu planų, planuoti man labai nesiseka! Bet turiu tikslus ir svajones, kurių kiekvieną dieną siekiu, ir tai mane stumia į priekį. Kartais išsikeliu sau tikslą, kuris, rodos, neįmanomas. O po kažkiek laiko ima ir išsipildo! Todėl niekada nedraudžiu sau pasvajoti apie neįmanoma (šypsosi).


Atrodo, ne tik muzika leidžia save realizuoti: fotografuojate, esate vizažo meistrė. Iš kur viskam semiatės energijos?


Esu kažkur perskaičiusi, kad dalykus, kuriuos mėgstame, mes nesąmoningai laikome prioritetais. Manau, tai visiška tiesa – visur ir visada randu laiko savo didžiausiems pomėgiams, nes jie ir yra mano laisvas laikas.Nuotraukos - Elitaz MusicVieni žmonės, atrodo, lengvai plaukia per gyvenimą, o kiti vis narplioja vieną gyvenimo užduotį po kitos, taip vis tobulėdami. Kuriai kategorijai save priskirtumėte?


Manau, antrai, nes esu labai nepastovus žmogus. Neturiu vieno stiliaus, vieno hobio, vienos nuotaikos, negaliu išgyventi rutinoje… Dėl to labai dažnai atrodo, kad kiekvieną dieną sprendžiu naują rebusą: kuo šiandien užsiimti, ką dar naujo padaryti, surasti, kuo šiandien būti.


Ar patyrėte gyvenime išbandymų, už kuriuos šiandien esate dėkinga?


Taip, ne vieną. Tačiau kad ir kaip keistai tai skambėtų, labiausiai gyvenime esu dėkinga ne už sėkmingus momentus, o už pačius sunkiausius. Jie turbo greičiu priverčia žmogų mokytis ir tobulėti.Nuotraukos - Elitaz MusicKokius sunkiausius įvykius turite galvoje?


Ligą, su kuria netikėtai teko kovoti prieš porą metų.


Kurioje gyvenimo srityje gaunate daugiausiai pamokų ir kur labiausiai tobulėjate?


Savirealizacijoje. Manau, kiekvienam žmogui svarbu atrasti savo kelią ir išmokti į paviršių ištraukti tai, ką turi viduje, nesvarbu, kokiu pavidalu tai įgyvendinama. Labai džiaugiuosi, kad turiu galimybę kiekvieną dieną mokytis dainuoti, kurti, šokti, sportuoti, siūti, tapyti, dėstyti, daryti makiažus ir bendrauti apie tai su savo sričių profesionalais. Visos sritys atrodo labai skirtingos, bet iš tiesų jos puikiai sudaro vieną visumą, kai kalbama apie savo asmenybės realizavimą.


Kas formuoja Jūsų įvaizdį? Kas Jus įkvepia renkantis aprangą?


Nuo mažens pati domėjausi dizaineriais, rūbais, stiliumi, tai dar viena neaprėpiama ir spalvota meno sritis. Šiandien stilius, įvaizdis labai svarbu, jis labai daug pasako apie tai, kas esi. Eidama į sceną bendradarbiauju su stilistais, kurie padeda įgyvendinti pasirodymo ar dainos mintį, tad dažniausiai likusi viena įkvėpimo semiuosi iš tų žmonių, kurie šią profesiją išmano geriausiai.Nuotraukos - Elitaz MusicKokios moterys Jus įkvepia ir kuo?


Kiekvieną dieną stengiuosi surasti vis kitą žmogų, iš kurio galėčiau kažko pasimokyti! Ideali moteris man ta, kuri siekia savo svajonių, turi gyvenime tikslą (nesvarbu, koks jis), ir moka pakovoti ne tik už save, bet ir už kitus!


Kaip atrodo įprasta Jūsų diena?


Atsibundu… Tada atsibundu dar kartą po kelių valandų… Pažadinu savo šeškutį, abu pavalgome. Pratinu save kiekvieną rytą eiti pasportuoti bent po porą valandų, kol kas puikiai sekasi! O tuomet einu į pamokas, kurios tą dieną suplanuotos, vakare dažniausiai laukia renginiai arba koncertai.Nuotraukos - Elitaz MusicKaip pavyksta kiekvieną dieną rasti motyvacijos sportui?


Prieš porą mėnesių klausiau vienos moters motyvacinės kalbos. Kalbėdama visai kita tema ji netikėtai užsiminė apie sportą. Sakė: Daugelį metų kovojau su savimi niekaip negalėdama prisiversti eiti sportuoti, vis rasdavau pakankamai neva svarių priežasčių atidėti kitai dienai. Tada atradau sėkmės formulę. Nebegalvoju, nebesideru su savimi – kyla mintis: Gal reiktų eiti pasportuoti? – griebiu krepšį ir lekiu į sporto salę, nebeleidžiu sau persigalvoti.

Šis patarimas man labai padėjo!


Kokių silpnybių turite?


Kiniškas maistas! Bei žiūrėti visus naujausius filmus ir serialus, kai tik yra laisvo laiko.


Koks vyras patrauktų Jūsų dėmesį ir kuo?


Užsispyręs, atkaklus ir žinantis, ko nori iš gyvenimo.


Ar tokį savo gyvenime buvote sutikusi?


Vieną kartą (šypsosi).Nuotraukos - Elitaz MusicAr esate iš tų moterų, anksti svajojančių sukurti šeimą, ar veikiau mėgaujatės laisve ir jaunyste?


Noriu sukurti šeimą, bet pirmiau noriu sukurti save. Kai jausiuosi užtikrinta savimi ir šalia turėsiu tą žmogų, tada bus laikas.


Monika Marija – dvigubas vardas. Ar dauguma Jus ir vadina dviem vardais?


Juokauju, kad dabar turiu 4 vardus: Monika, Marija, Monika Marija ir Marija Monika… Visi mane vadina taip, kaip greičiausiai spėja prisiminti! Tad įpratau atsiliepti į bet kokį šauksmą (juokiasi).Nuotraukos - Elitaz MusicKuris iš šių vardų Jums pačiai artimiausias ir atspindi Jus pačią iš tiesų?


Kad ir kaip keistai skambėtų, vardas man visai nesvarbus. Manau, kad ne vardas sukuria žmogų, o žmogus vardą.


Kokią save įsivaizduojate senatvėje?


Su ryškiu makiažu, gurkšnojančią arbatą Paryžiuje ir tebedainuojančią 24/7!Nuotraukos - Elitaz Music


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis