Agnė Jagelavičiūtė: „Man iki šiol negražu pernelyg didelės krūtys ir ančiuko lūpos“

Viena garsiausių Lietuvos stilisčių ir žurnalo „L‘Officiel“ vyriausioji redaktorė Agnė Jagelavičiūtė prisipažįsta dabartiniame savo amžiuje tapusi kur kas švelnesnė ir tolerantiškesnė.

Po poros metų švęsianti keturiasdešimtmečio jubiliejų Agnė anksčiau gana kategoriškai pasisakydavo apie įvairias tarp žinomų moterų populiarias grožio procedūras, injekcijas ir plastines operacijas. Tačiau šį antradienio vakarą, 19 val. 30 min., LNK televizijos laidoje „Nuo... Iki...“ Agnė atvirai papasakos, kad netrukus pati žada savo kūne daug ką pakeisti.


Visai neseniai Agnė gerbėjus nustebino priaugintais plaukais ir kur kas putlesnėmis lūpomis. Stilistė niekuomet neslėpė, kad yra pasidariusi pilvo plastinę operaciją, tačiau kritikuodavo silikoninėmis krūtimis, pripūstomis lūpomis ar nuo botulino injekcijų akmeniniais veidais likusias gražuoles. „Man iki šiol negražu pernelyg didelės krūtys ir ančiuko lūpos“, – sako moteris.


Stilistė tvirtina nesibaidanti tobulinti savo išvaizdą, nes nori senti stilingai. „Nežinau, ar esu iki galo patenkinta savo išvaizda, nes ruošiuosi gultis ant operacinio stalo. Turbūt daugiau ar mažiau esu patenkinta, tačiau norėčiau, kad mano išvaizda išliktų tokia pati. Noriu atrodyti geriausiai kaip įmanoma atrodyti mano dabartiniame amžiuje“, – antradienio vakarą laidoje kalbės Agnė.


Ne paslaptis, kad Agnė Jagelavičiūtė yra viena iš populiariausių ir daugiausiai sekėjų turinčių įžymybių Lietuvoje. Vis dėlto, Agnė tvirtina, kad ne grožis jai subūrė minias gerbėjų.


„Kai aš atėjau dirbti į televiziją, buvau ten pati negražiausia mergaitė. Aš ir dabar, ko gero, esu visai nieko ypatingo palyginus su tokiomis gražuolėmis, kurios yra „Instagrame“. Palyginti su jomis, aš esu net labai prastų duomenų. Atsilieku grožiu, bet neatsilieku sekėjų skaičiais“, – apie savo sėkmę kalba Agnė Jagelavičiūtė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis