Ypatingą sukaktį mininti Viktorija Šaulytė neria į naują veiklą

Prieš metus pradėjusi rašyti tinklaraštį šiandien Viktorija Šaulytė skelbia apie dar vieną veiklos etapą.

Trečiadienio rytą stilistė ir tinklaraštininkė Viktorija Šaulytė pasitiko kaip niekuomet džiaugsmingai – šiandien ji švenčia savo tinklaraščio „Vieno kavos puodelio istorija“ pirmąjį gimtadienį. Sukaktuves ji nusprendė paminėti draugų būryje, o ir sako, kad per vienerius tinklaraščio veiklos metus pavyko nuveikti išties nemažai, tačiau laukia dar didesni planai ir iššūkiai.A. Dzimidavičiaus nuotr.Draugus, artimuosius ir pramogų pasaulio kolegas į jaukų renginį restorane „Le BonJour“, jaukiai išpuoštą „Rožių namų“ gėlėmis, sukvietusi V. Šaulytė sako, kad tinklaraščio pavadinimas – ne atsitiktinis. Beprotiška meilė kavai prieš metus įkvėpė rašyti, o mylimasis Julius Mocka padėjo mintis sudėlioti į vietas.


„Savo tinklaraštį pradėjau kurti vienoje Vilniaus kepyklėlėje ir jis gimė prie puodelio kavos. Mano visi pokalbiai, projektai bei mintys prasideda prie kavos puodelio. Todėl, tinklaraščio pavadinimas kalba už save. Iš tiesų man jį sugalvojo Julius. Vis mąsčiau, kad tik mano vardo neužtenka, kaip dar galėčiau įprasminti. Kadangi myliu kavą, Julius pasiūlė tinklaraštį pavadinti „Vieno kavos puodelio istorija“. Taip ir prasidėjo nauja mano istorija“, – šypsodamasi sako V. Šaulytė.V. Šaulytė su draugu Juliumi
V. Šaulytė su draugu Juliumi
A. Dzimidavičiaus nuotr.Tinklaraštyje stilistė rašo ne vien apie madą – apie asmenybę, įkvėpimą, keliones, vietas, jausmus, kokią įtaką drabužiai daro mūsų savijautai ir individualumui, apie moteriškumą ir laisvę būti savimi.


Pasveikinti stilistės su gražia sukaktimi atėjo jai brangūs žmonės – draugai, šeimos nariai ir pramogų pasaulio atstovai – stilistas Joringis Šatas, Liucina Rimgailė, Justė Zinkevičiūtė, J. Mocka, Ingrida Martinkėnaitė ir kiti.A. Dzimidavičiaus nuotr.Renginio svečiai galėjo pasimėgauti gardžia „Paulig“ kava ir net išmėginti jos profesionaliai pasigaminti patys –paruošti espresso ir išsiplakti pieno putą bei kitų kavos paruošimo būdų mokė kavos ruošimo specialistai.


Per tinklaraščio gyvavimo laiką, sako V. Šaulytė, pavyko nuveikti nemažai prasmingų darbų: „Plėtojant tinklaraščio veiklą pradėjome organizuoti susitikimus su moterimis visoje Lietuvoje – įvaizdžio seminarus įmonėms bei moterų grupėms. Planuojame keliauti ir į moterų krizių centrus.“A. Dzimidavičiaus nuotr.Tačiau jos laukia dar vienas džiaugsmingas etapas – V. Šaulytė pradės vesti pokalbių laidą. „Laidos metu kalbėsiu su žmonėmis apie tai, kas jų gyvenime atsitiko prie kavos puodelio. Galbūt prasidėjo verslas, gal atėjo naujas įkvėpimas, o gal gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis“, – pasakoja stilistė.


V. Šaulytė dėkojo renginio svečiams ir sakė, kad praėję metai gyvenime pakeitė daug ką: „Šis susitikimas man beprotiškai svarbus, nes pakviečiau ne tik draugus ar kolegas, bet ir partnerius su kuriais bendradarbiauju. Vieni metai gali pakeisti ir reikšti tiek daug, jei išgėrus kavos puodelį atsistosi ir pradėsi veikti. Mano gyvenimas dabar tikrai kitoks, nei buvo prieš vienerius metus.“
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis