Išdalyti prestižiniai kino apdovanojimai „Oskarai“ – kam atiteko pagrindinės statulėlės?

Holivude išdalyti prestižiniai kino apdovanojimai „Oskarai“.

91-ąjį kartą vykusioje ceremonijoje geriausiu metų filmu netikėtai paskelbta juosta „Žalioji knyga“ („Greeb Book“). Ši komedija pasakoja apie juodaodžio pianisto ir jo baltaodžio vairuotojo santykius rasinės diskriminacijos metais JAV pietinėse valstijose.Filmo komanda, centre - režisierius Peteris Farrelly.
Filmo komanda, centre - režisierius Peteris Farrelly.
EPA-ELTAPeterio Farrelly'io „Žalioji knyga“, be kita ko, įveikė „Bohemijos rapsodiją“ („Bohemian Rhapsody“), „Romą“ („Roma“) ir „Vice“ („Vice“). „Žalioji knyga“ triumfavo ir geriausio scenarijaus kategorijoje, o juostoje vaidinęs Mahershala Ali tapo geriausiu antrojo plano aktoriumi.
Filme
Filme "Žalioji knyga" vaidinęs Mahershala Ali tapo geriausiu antrojo plano aktoriumi.
EPA-ELTA


91-oji „Oskarų“ įteikimo ceremonija prasidėjo legendinės britų roko grupės „Queen“ pasirodymu. Jos nariai sudainavo kelis savo superhitus, tarp jų „We Will Rock You“ ir „We Are The Champions“. Dideliame ekrane buvo rodomas grupės įkūrėjas Freddie'is Mercury'is. 1991-aisiais mirusio atlikėjo partijas dainavo amerikietis Adamas Lambettas.


„Queen“ pasirodymo dingstis buvo filmas „Bohemijos rapsodija“, pasakojantis apie ankstesnius grupės metus ir nuo AIDS mirusio F. Mercury'io gyvenimą. Atlikėją šiame filme įkūnijęs Ramis Malekas paskelbtas geriausiu pagrindinio vaidmens atlikėju. „Ačiū, Queen“, - sakė 37-erių aktorius, atsiimdamas trokštamą apdovanojimą. R. Malekas nurungė Christianą Bale'ą („Vice“), Bradley'į Cooperį („Taip gimė žvaigždė“, „A Star Is Born“), Willemą Dafoe („Prie amžinybės vartų“, „At Eternity's Gate“) ir Viggo Mortenseną („Žalioji knyga“)."Bohemijos rapsodijoje" suvaidinęs Ramis Malekas paskelbtas geriausiu pagrindinio vaidmens atlikėju.
EPA-ELTAGeriausia pagrindinio vaidmens atlikėja pripažinta Olivia Colman. Ji sukūrė vaidmenį „Favoritėje“ („The Favourite“) ir šioje kategorijoje įveikė tokias konkurentes, kaip Gleen Close ir Lady Gaga.


Amerikietė Regina King „Oskaru“ padovanota kaip geriausia antrojo plano aktorė. 48-erių aktorė statulėlę atsiėmė už savo vaidmenį Barry'io Jenkinso dramoje „Jei Beale galėtų kalbėti“ („If Beale Street Could Talk“). Čia ji vaidina motiną, ryžtingai remiančią kūdikio besilaukiančią savo dukterį ir darančią viską, kad laisvę atgautų nekaltai kalėjime sėdintis jos sužadėtinis.Geriausia pagrindinio vaidmens atlikėja pripažinta Olivia Colman. Ji sukūrė vaidmenį
Geriausia pagrindinio vaidmens atlikėja pripažinta Olivia Colman. Ji sukūrė vaidmenį "Favoritėje" ("The Favourite").
EPA-ELTA„Oskaru“ ceremonijoje apdovanotas ir Meksikos režisieriaus Alfonso Cuaroni filmas „Roma“. Jis titulą pelnė kaip geriausia užsienio juosta. Jodai baltas filmas apdovanojimą gavo ir už geriausią operatoriaus darbą.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis