Simona Starkutė: „Vyriškos intrigos yra dažnesnės ir daug stipresnės už moteriškas“

Viena gražiausių moterų šalyje Simona Starkutė pasakoja apie pasikeitimus gyvenime.

Moteris LNK laidoje KK2 pripažįsta, kad ji šiuo metu yra vieniša, tačiau tuo nesiskundžia.


„Manau, kad man tai yra sveika ir reikia pailsėti šiek tiek nuo vyro, nuo vyriškų intrigų, kurios tikrai egzistuoja ir netgi dažniau, ir jos yra stipresnės negu moteriškos intrigos“, – šį trečiadienio vakarą 19 val. 30 min. laidoje KK2 per LNK kalbės S. Starkutė.


Simona pasakos, kad vyrų, kurie norėtų pavergti jos širdį, ji visuomet turinti, tačiau nori surasti tą vienintelį svajonių vyrą.


„Jeigu norėčiau turėti vyrą ir santykius, galėčiau paskambinti ne vienam ir pasakyti, kad noriu santykių su tavimi. Bet ar tie santykiai bus tokie, kokių aš noriu? Tai yra labai didelis klaustukas“, – sako S. Starkutė.


„Būčiau laiminga, jeigu man Dievas atsiųstų nuostabų žmogų, mano sielos draugą, su kuriuo mes būtume pirmiausia geri draugai, patys geriausi draugai ir partneriai... Tai nutinka labai retais atvejais. Esu susitaikiusi su tuo, kad galbūt man taip ir nenutiks, bet gyvenimas tuo kažkaip neapsiriboja“, – kalbės S. Starkutė.


Simona šiuo metu kuria savo laisvalaikio aprangos drabužių liniją ir šiai veiklai atiduoda visą savo laiką: „Mano diena kartais prasideda 6 valandą ryte ir kartais pasibaigia po vidurnakčio. Nes tai nėra mano darbas nuo 9 iki 17 valandos, dirbu sau“.


Moteris pasakos, kad jos kuriamų drabužių kaina siekia ir 400 eurų, bei atskleis, kad jos kurtą laisvalaikio kostiumą dėvi ir atlikėjas Sel‘as, tačiau jam buvo individualus užsakymas.


„Egidijaus Dragūno kostiumas kainavo žymiai daugiau. Tai buvo individualus užsakymas – kapišonas ir rankovės buvo atskirai puošiamos. Jis buvo tas žmogus, kuris pastebėjo mano laisvalaikio aprangą, ir turbūt jis yra daugiausia užsisakęs jų iš visų“, – kalbės S. Starkutė.


Tačiau Simona sakys, kad iš šios veiklos ji dar negali laisvai pragyventi: „Aš vis dar gyvenu iš savo santaupų. Ačiū Dievui, kad mano modelio karjera buvo itin sėkminga. Man neužtektų to, ką aš uždirbu iš laisvalaikio aprangos“.


Interviu su Simona Starkute žiūrėkite šį trečiadienio vakarą 19 val. 30 min. per LNK.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis