Naujas Arnoldo Schwarzeneggerio dukros sužadėtinis – jau kartą išsiskyręs ir 10 metų vyresnis

Neseniai žiniasklaidą apskriejo džiugi žinia – po metus trukusios draugystės aktoriaus Arnoldo Schwarzeneggerio dukra Katherine (29 m.) ir aktorius Chrisas Prattas (39 m.) susižadėjo.

„Mieloji Katherine, esu toks laimingas, kad pasakei taip! Džiaugiuosi, kad galėsiu tave vesti. Didžiuojuosi galėdamas su tavimi drąsiai gyventi tikėjime. Pradedame!“ – Ch. Prattas rašė po nuotrauka, kurioje apsikabinę įsimylėjeliai prieš foto objektyvą demonstruoja įspūdingą sužadėtuvių žiedą.Nors jų santykiai jau kurį laiką nebebuvo paslaptis, nė vienas iš jų to viešai nekomentavo iki pat gruodžio 13-tosios, kai Prattas savo instagramo paskyroje pasidalino koliažu iš Katherine nuotraukų ir savo antrajai pusei meiliai palinkėjo laimingo gimtadienio.


„Su gimtadieniu! Tavo šypsena nušviečia kambarį. Branginu kartu praleistą laiką. Nuostabu, kad Dievas tave atvedė į mano gyvenimą. Esu dėkingas už juoką, bučinius, pokalbius, pasivaikščiojimus, meilę ir rūpestį,“ – su savo 22-ejais milijonais sekėjų dalinosi aktorius.


View this post on Instagram

Happy Birthday Chief! Your smile lights up the room. I’ve cherished our time together. Thrilled God put you in my life. Thankful for the laughs, kisses, talks, hikes, love and care.♥️🍾🎉🎂

A post shared by chris pratt (@prattprattpratt) on


Kaip jie susipažino?


Atrodo, kad už pažintį su Katherine aktorius turėtų būti dėkingas jos mamai, žurnalistei ir filantropei Mariai Shriver. Chrisas ir Maria jau kurį laiką pažinojo vienas kitą, turėjo bendrų draugų ir lankėsi toje pačioje bažnyčioje.


Kartu įsimylėjeliai pirmą kartą pastebėti per tėvo dieną, kuomet mėgavosi pikniku lauke, bet, pasak pramogų pasaulio peripetijas nagrinėjančio televizijos kanalo „E! News“, susitikinėti pradėjo anksčiau. Pora iš karto atrado bendrą kalbą ir pirmuosius draugystės mėnesius daug kalbėjosi.


Rugsėjį pasklido kalbos, kad jų santykiai darosi vis artimesni ir prasidėjo spėlionės apie sužadėtuves. Jie vienas kitą supažindino su savo draugais bei šeima, leido laiką su Chriso sūnumi.


Chrisas Prattas su buvusia žmona Anna Harris ir sūnumi Jacku
Chrisas Prattas su buvusia žmona Anna Harris ir sūnumi Jacku
Vida Press


Ch. Prattas garsėja impulsyvumu, jis ne viename interviu minėjo, kad pasipiršti savo pirmajai žmonai Annai Faris panoro vos su ja susipažinęs. Kaip žinia, meilė nebuvo amžina. Pora susituokė 2009-aisiais, bet praėjus aštuoneriems metams pranešė apie išsiskyrimą. Vis dėlto jiems pavyko išlaikyti draugiškus santykius, aktoriai kartu rūpinasi šešiamečiu sūnumi Jacku. Juokaujama, kad jie sukūrė tikrą moderniąją šeimą, mat per Heloviną saldainių prašantį Jacką lydėjo jo tėtis su mergina ir mama su nauju širdies draugu.


Tobula pora


Ch. Prattas ir K. Schwarzenegger turi daug bendrų temų ir artimųjų yra laikomi tiesiog tobula pora. Jie myli savo šeimą ir abu yra praktikuojantys krikščioniai.


Kalbama, kad būtent tikėjimas buvo tai, kas juos suartino ir neabejojama, kad jų vestuvės bus religingos. Chrisas sukasi pramogų versle, kur religija tikrai nėra pagrindinė tema. Jį nuolat supa netikintys ar netgi tikėjimą smerkiantys žmonės, tad būdamas su Katherine jis gali būti savimi ir neslėpti savo pažiūrų. Tokia yra ir K. Schwarzenegger, kurios meilė Dievui buvo paskatinta mamos.


Katherine šeima: sesuo Christina, tėvas Arnoldas, brolis Patrickas, mama Maria
Katherine šeima: sesuo Christina, tėvas Arnoldas, brolis Patrickas, mama Maria
Vida Press


„Maria labai džiaugiasi dėl Katherine. Visi tikisi, kad šie santykiai bus ilgalaikiai. Jie mano, kad Chrisas yra geras vaikinas ir puikus laimikis. – „E!“ sakė nenurodytas šaltinis. – Jie tobulai vienas kitam tinka ir turi panašius tikslus ir vertybes. Jų santykiai greitai tapo labai rimti.“


Atrodo, Chrisas užsitarnavo visos Katherine šeimos simpatijas, taip pat ir jos garsiojo tėvo, „terminatoriaus“ Arnoldo Schwarzeneggerio. 2018-ųjų lapkritį pora vakarieniavo su Arnoldu ir jo mergina Heather Milligan.


Padėkos dieną įsimylėjeliai taip pat praleido kartu, su K. Schwarzenegger mama Maria ir broliais bei seserimi. Chrisas buvo greitai priimtas į šeimos ratą, o paskelbus apie sužadėtuves jį pasveikinęs Katherine jaunesnis brolis Patrickas į Chrisą kreipėsi „brolau“.


Christina Schwarzenegger, Maria Shriver, Patrickas Schwarzeneggeris, Katherine Schwarzenegger
Christina Schwarzenegger, Maria Shriver, Patrickas Schwarzeneggeris, Katherine Schwarzenegger
Vida Press


Žurnalo „People“ duomenimis Ch. Prattas laikėsi tradicijų ir, prieš pasipiršdamas Katherine, jos rankos paprašė tėvų Marios ir Arnoldo.


„Chrisas nuo pat pradžių neslėpė savo ketinimų. Pastaraisiais mėnesiais jis susidraugavo su Katherine broliais bei seserimi, visai šeimai buvo aišku, kad anksčiau ar vėliau jie susituoks.,“ – sakė šaltinis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis