Po 17 metų pertraukos amerikiečiai išrinko kitą moterį, kuria žavisi labiausiai

Ketvirtadienį paskelbta bendrovės „Gallup“ apklausa parodė, kad amerikiečiai dabar labiausiai žavisi buvusia JAV pirmąja ponia Michelle Obama.

Pirmą kartą per 17 metų moters, kuria labiausiai žavisi amerikiečiai, titulas atiteko ne buvusiai JAV pirmajai poniai, Demokratų partijos kandidatei į JAV prezidentus Hillary Clinton.


Atliekant naują apklausą, 15 proc. apklaustų amerikiečių sakė, kad M. Obama yra ta moteris, kuria jie žavisi labiausiai.


Apklausoje antroje vietoje tarp moterų liko JAV televizijos žvaigždė Oprah Winfrey, trečioje - H. Clinton, o ketvirtoje - dabartinė JAV pirmoji ponia Melania Trump.


Remiantis apklausos duomenimis, 11 metus iš eilės vyru, kuriuo labiausiai žavisi amerikiečiai, įvardintas buvęs JAV prezidentas Barackas Obama.


Dabartiniam JAV prezidentui Donaldui Trumpui ketvirtus metus iš eilės atiteko antroji vieta. Po jų rikiavosi buvęs prezidentas Geroge'as W. Bushas ir popiežius Pranciškus.


Nuo 1946 metų „Gallup“ kasmet atlieka tokio pobūdžio apklausą, išskyrus 1976 metus.


Šių metų apklausa buvo vykdoma gruodžio 3-12 dienomis. Respondentai galėjo įvardyti bet kurį žinomą pasaulio vyrą ir moterį, kuriais jie žavisi labiausiai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis