Pastarojo viešo pasirodymo metu Meghan Markle atskleidė ne vieną ilgai slėptą talentą

Karališkojo kūdikio besilaukianti kunigaikštienė Meghan Markle (37 m.) sugeba daugiau, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Paskutinį kartą prieš Kalėdas viešai pasirodžiusi princo Harry žmona Meghan Markle aplankė senelių namus, kuriuose įsikūrę į pensiją išėję britų pramogų pasaulio atstovai. Ten buvusi aktorė atskleidė kelis savo talentus apie kuriuos iki šiol nenutuokė niekas, – praneša portalas vogue.com.au.


Meghan Markle
Meghan Markle
Vida Press


Vienas iš jų – kaligrafija. Šis įgūdis kadaise buvo ne toks ir unikalus, tačiau šiais kompiuterių laikais, žmonės, sugebantys rašyti dailyraščiu, laikomi išskirtiniais ir talentingais. Sasekso hercogienė savo kaligrafijos žinias pademonstravo minėtuose senelių namuose, kur kartu su kitais dailino šventinį plakatą.


Meghan Markle
Meghan Markle
Vida Press


„Ji sakė, kad anksčiau kaligrafijos mokė kitus, – žurnalui „Town and Country”sakė senelių namų „Brinsworth House” darbuotojas Jay Crankas. – Prieš tai mes niekada neužsiimdavome kaligrafija, bet ji mus tikrai įkvėpė.”


Meghan Markle
Meghan Markle
Vida Press


Beje, tai ne pirmas kartas, kai M. Markle pasinaudojo šiuo slaptu savo talentu. Kai dar gyveno Beverli Hilse ir bandė pradėti aktorės karjerą, tam, kad save išlaikytų, ji įsidarbino popieriaus parduotuvėje „Paper Source”, kur vedė kaligrafijos pamokas. Taip pat kunigaikštienė dirbo kaip laisvai samdoma kaligrafė, prireikus padėdavo savo žymiems draugams. Vienas jų – dainininkas Robin Thicke. M. Markle buvo atsakinga už kvietimus į 2005-aisiais vykusias jo ir dabar jau buvusios žmonos vestuves.


Meghan Markle
Meghan Markle
Vida Press


Tą pačią dieną karališkojo kūdikio besilaukianti kunigaikštienė aplinkinius nustebino ne vieną kartą. Užkalbinusi vieną iš senelių namų gyventojų M. Markle pribloškė pademonstravusi nepriekaištingą šnekamosios ispanų kalbos išmanymą. Pasak portalo dailymail.co.uk, prieš susipažindama su princu Harry, amerikietė M. Markle atliko praktiką Buenos Airėse esančioje Amerikos ambasadoje, kur ištobulino savo ispanų kalbos žinias. Taip pat žinoma, kad ji vieną semestrą mokėsi Madride, Ispanijoje.


Meghan Markle
Meghan Markle
Vida Press


Sugebėjimas kalbėti ne tik gimtąja kalba nėra naujiena karališkoje šeimoje. Karalienė Elizabeth II kalba ne tik angliškai, bet ir prancūziškai, o princas Charlesas – prancūziškai, vokiškai ir velsiečių kalba.


Meghan Markle
Meghan Markle
Vida Press


Dar vienas talentas – kulinarija. Senelių namuose M. Markle turėjo progą pademonstruoti savo sugebėjimą gaminti. Beje, tai, kad kunigaikštienė moka suktis virtuvėje karališkosios šeimos gerbėjams nėra naujiena. Jos išskirtinis patiekalas yra kepta višta ir būtent šį patiekalą ji gamino princui Harriui tą vakarą, kai jis jai pasipiršo!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis