Laima Janušonytė: „Visai nesiruošiau išeiti iš televizijos, kuri yra mano meilė, tačiau taip sutapo aplinkybės...“

30 metų televizijoje, užtrenktos durys ir dideli gyvensenos pokyčiai. Žinoma sporto žurnalistė Laima Janušonytė dingo iš viešumos, sutiko meilę ir jau septynerius metus gyvena Vokietijoje.

Kaip visa tai atsitiko, ji atvirai pasakoja LRT „Stiliuje“.

 

Iki šiol patys maloniausi prisiminimai – iš daugiau kaip 30 darbo metų televizijoje, kur Laima Janušonytė-Steinhoff buvo puikiausiai pažįstama kiekvienam sporto gerbėjui. Žinių reporterė, laidos vedėja, ne vienerių Olimpinių žaidynių komentatorė. Įdomių istorijų Laimos gyvenime nors vežimu vežk. Ir ji neslepia – taip buvo ir dėl to, kad ji – moteris.

 

Laima prisimena, kaip kartą baigėsi „Formule 1“ Barselonoje, su operatoriumi ji pažiūrėjo varžybas gyvai, vadybininkas sako – bus interviu su Davidu Coulthardu, galėsit pasidaryt. O po to neliko laiko, sako – ne, interviu bus tik visiems bendras, viena minutė. Operatoriui sakau – įsijunk kamerą, pasiruošk, aš einu prie jo, tu – paskui ir filmuok. Negaliu kitaip, niekada sau neatleisčiau, kad to nepadariau. Ir ateinu prie Davido Coulthardo, užduodu klausimą, o jis negali pasakyti man, moteriai, „ne“,– su šypsena prisimena Laima, nesyk mačiusi didžiausių sporto žvaigždžių.LRT nuotr.


 

Tačiau vieną dieną viso to neliko. „Kurti sporto laidas, dalyvauti, kalbėtis, kalbinti sportininkus man labai patiko, nes tai atitiko mano būdą. Aš nemoku net ramiai vaikščioti, visur lekiu, skubu, man viskas įdomu. Aš nedirbau, aš gyvenau televizijoje, tai buvo mano antri namai“, – darbo džiaugsmo akimirkas televizijoje Laimos pasakojime keičia liūdesys, prisiminus aplinkybes, privertusias palikti mylimą veiklą.

 

„Visai nesiruošiau išeiti iš televizijos, kuri yra mano meilė, tačiau taip sutapo aplinkybės, kad teko išeiti. Nervai ir sveikata man brangesni”, – mįslingai užsimena žurnalistė, dėl nesutarimų su vienu iš tuometinių vadovų prieš keletą metų buvusi priversta trinktelėti durimis.LRT nuotr.


 

Tačiau gyvenimas žinomai moteriai buvo dosnus ir vėl pateikė siurprizų. Vos dingusi iš ekrano ir baigusi sporto žurnalistės karjerą televizijoje, Laima Janušonytė ištekėjo už vokiečių verslininko ir apsigyveno Vokietijoje, nedideliame Amekės miestelyje.

 

„Iš karto noriu visiems pasakyti, kad mano vyras Uwe yra mano bendraamžis, netgi šiek tiek jaunesnis ir nėra jis ypač turtingas. Nes kai ištekėjau ir niekam viešai neskelbiau jokios informacijos, tai kažkur perskaičiau, kad Janušonytė susirado ir ištekėjo už labai turtingo senuko”, – kvatojasi Laima ir prisimena meilės iš pirmo žvilgsnio istoriją bei pažinties vakarą, nulėmusį tolesnį jos gyvenimą.

 


LRT nuotr.Ar šiandien, po septynerių bendro gyvenimo metų su Uwe, Laima jaučiasi laiminga ir iš ko susideda jos nauja gyvenimo kokybė? Išskirtinis susitikimas su Laima Janušonyte-Steinhoff – gruodžio 15 d. , 19.30 val. „Stiliuje“ su Violeta Baubliene per LRT televiziją.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis