Chiromantas ir astrologas Ruslanas Valeiša: „Kairės ir dešinės delnų linijose užkoduota skirtinga informacija“

Rankos – tai mūsų praeities ir šios gyvenimo akimirkos asmens dokumentas. Tuo įsitikinęs 32 metų chiromantas ir astrologas Ruslanas Valeiša.

Dauguma sakys: nesąmonė, kad pažiūrėjus rankas, delno linijas galima papasakoti apie žmogaus praeitį, dabartį, jo savybes.


Jei taip kažkas sako, jis jaučia harmoniją su pasauliu bei Visata ir jei yra aukščiau šių žinių, šypsosis, leisdamas suprasti, kad praktikuojančiam chiromantui dar trūksta žinių. Skeptikai bijo žinių, nes jie gali užsiprogramuoti neigiamiems įvykiams. Tačiau išties jie nori save apsaugoti nuo tiesos. Žmogus nelinkęs savęs keisti, bet to, pasekmės gali būti liūdnos – gręsia ligos.


Žmogus visada siekia suprasti, ar jis eina teisingu keliu. O jei neteisingu, kokia kryptimi sukti. Chiromantija gali padėti atsakyti į šiuos klausimus. Žmogus atėjo į jau egzistuojantį pasaulį, gali atsinešti praeitų gyvenimų žinias, kurios kartais gali būti ištrintos, todėl dažniausiai jis nieko neprisimena. Norėdami kurti, kontroliuoti dabartį, mes turime žinoti savo ir giminės praeitį, istoriją. O kontroliuodamas dabartį, kuri ir ateitį.


Studijuodamas chiromantiją, astrologiją, numerologiją pradėjau nuo paprastų klausimų: kaip gyventi ir priimti sprendimus? Koks aš esu? Tam reikėjo išnagrinėti savo praeities istoriją.


Vieniems nereikia chiromantijos, astrologijos ir kitų ezoterinių mokslų. Yra, kas gyvena absoliučiai pasikliaudamas širdimi, gilia intuicija – tai nuostabu! Tuomet jis savyje neužriša mazgelių, nekrauna sau ant kupros akmenų. Gyvena pagal sielą, taip, kaip jaučia širdis. Bet dabar taip gyvena nedaugelis. Chiromantija – viena iš patikrintų, padedančių gyventi priemonių.Asmeninio albumo nuotr.


Pažvelgiate į delnus, raukšles, linijas ir žinote tikslią informaciją?


Vos gimusių vaikų rankos formuojasi ir keičiasi greitai, todėl jas vertinti reikia itin atsargiai ir tai turi atlikti tik patyręs chiromantas, juolab, kad šiuo atveju informaciją suteiks ne tiesiogiai tam žmogui, dar mažam vaikui, bet jo tėvams, kurie ne iš blogos valios gali traumuoti jo likimą. Ir geriau vaikų iki septynerių metų rankų raštų nevertinti.


Vyresniame amžiuje, jau subrendus, rankų raštai kinta retai. Ypač retai kinta kairiosios rankos delno linijos, kurios žymi mūsų praeitų gyvenimų patirtį. Dešiniosios rankos ženklai rodo, kaip mes gyvename dabar, todėl šios linijos, figūros keičiasi dažniau.


Atidžiai pažvelkite į savo rankas – jos abi skiriasi, netgi dydžiu. Kairioji ranka rodo praėjusių gyvenimų karmą, žmogaus vidinį pasaulį, biologinius tėvus, paveldimus faktorius, potencialius gabumus, mūsų atsineštą patirtį, duotybes, struktūrą.


Jei, pavyzdžiui, kairioji ranka patrauklesnė už dešiniąją – šis žmogus turi daug duotybių, bet jų neišnaudoja ar nežino. Būna ir atvirkščiai: žmogus atėjo į šį gyvenimą su prastesne programa, tačiau įdėjo daug pastangų ir dešinioji ranka atrodo patrauklesnė. Ši ranka įprastai simbolizuoja ryšį su išoriniu pasauliu, kaip kuriate dabartinį savo gyvenimą.

Su laiku keičiasi rankų dydis, spalva, linijos, tačiau nesikeičia papiliarinis raštas – tai įgimta.


Todėl kriminalistai įprastai naudoja ne delnus, bet tik pirštų atspaudus?


Linijos pirštų pagalvėlėse, anot mokslininkų, susiformuoja maždaug tryliktą vaisiaus vystymosi savaitę. Su oda formuojasi ir nervų, endokrininė sistema, todėl pirštų odos raštai susiję su nervų galūnių struktūra pirštų galiukuose – tai tiksliai atspindi žmogaus smegenų sandaros ypatumus. Papiliarinis raštas susijęs su mūsų genetika.

Kriminalistai pirštų atspaudus naudoja turbūt todėl, kad tai – patogiau, nors daug kas tobulėja.


Dabar sparčiai vystosi netgi rankų raštus tirianti sporto genetika – pagal delnus, ypač, pirštų papiliarines linijas nustato, koks sportas jums tinkamiausias, kokios galimybės tapti olimpiniu čempionu. Anot specialistų, netgi toje pačioje sporto šakoje pirštų linijų pobūdis susijęs su specializacija. Pavyzdžiui, futbolo vartininkų delnų raštai įprastai būna sudėtingesni nei gynėjų, o šių – sudėtingesni nei puolėjų.


Sudėtingesnių raštų savininkai gali tapti mokslininkais, o paprastesnių geriau prisitaiko esant ilgalaikiams ir ekstremaliems krūviams. Beje, papiliarinis raštas gali būti ne tik ant pirštų galiukų, bet ir delne esančioje Mėnulio zonoje. Ir jei šis raštas labai susuktas, toks žmogus gali matyti pranašiškus sapnus, turėti šamaniškų savybių.

Papiliarinis raštas, kiek mačiau per savo karjerą, ir natūralus pirštų kreivumas – sielos traumos – niekada nesikeičia.


Nuo kokio amžiaus rekomenduojama vertinti rankų raštą?


Chiromantiją derinu su astrologija pagal Aleksandro Astrogoro sistemą. Pagal astrologiją, sulaukus 14 metų žmogų įtakoja Merkurijus, todėl jau galima konsultuoti asmeniškai, nes tokio amžiaus paauglys neretai sąmoningai supranta, ko jis nori.


Yra esminis skirtumas tarp vyrų ir moterų rankų linijų?


Moterys iš prigimties jausmingesnės, todėl jų dominuojančios linijos – kitokios, plonesnės, ranka tiesesnė. Mat, moteryse gali būti daugiau vandens – vyrauja emocijos.


Vyrų rankos įprastai žemiškesnės, nes jie siekia daugiau uždirbti, galvoja apie pinigus, labiau dirba protas. Žinoma, priklauso ir nuo tradicijų, auklėjimo ir netgi būdo, kaip uždirba pinigus. Jei pinigus uždirba sukčiavimu, rankos gali būti ir moteriškos. Beje, jei berniuką auklėsime kaip mergaitę, jei jis pasiduos šiai įtakai, didelio skirtumo jų rankose gali ir neįžvelgti.


Į kokius pagrindinius dalykus dėmesį kreipia chiromantas?


Pradžioje analizuoju žmogų, rankos – tik pagalbinis instrumentas. Daugiau dirbu kaip chiromantas, o ne chirologas. „Chiro” – ranka, „logos“ – loginis mąstymas, „mantija” – „spėjimas”, „būrimas”. Taip pat atkreipiu dėmesį į pirštų, rankų formą, kreivumą, traumas.


Pagal papiliarinį raštą yra keturi pagrindiniai raštų tipai – sūkurys, kilpa, iškili arka (sudėtingas lankas) ir arka (paprastas lankas). Savo papiliarinį raštą turi ir kiekvienas pirštas. Chaotiškas piešinys gali reikšti chaosą žmogaus galvoje. Detalės svarbu, tačiau reikia matyti esmę, bendrą paveikslą, o ne kapstytis smulkmenose.


Ir labai svarbu informaciją pasakyti ne tik todėl, kad žmogus žinotų, bet kad pradėtų veikti, keistis. Chiromantas turi suteikti tokias žinias, kad savo gyvenimą keistumėte į šviesią pusę, atsikratytumėte tamsių dalykų ir taptumėte žmogiškesnis.


Beje, rankas pradedu žiūrėti ne nuo vidinės, bet išorinės delno pusės. Delno vidus – tai santykiai su savimi, išorė – su išoriniu pasauliu, kitais žmonėmis. Arba paprasčiau – aš ir kiti.


Kartą apsilankė moteris. Į Saulės ar Apolonu vadinamą pirštą (bevardį) buvo pasuktas didysis (vidurinysis) – Saturno pirštas. Tai – signalas, kad ji nepatenkinta savirealizacija. Jei pirštas pasuktas per viršutinį, arčiau nago esantį sąnarį – esi nepatenkintas savo dvasine, jei per piršto vidurį, arčiau delno, – materiale savirealizacija. Moteris prisipažino, kad svajojo apie kūrybą, meną, bet mama griežtai sakė, kad iš to ji nepragyvens. Paklususi mamai tapo advokate, daug uždirba, bet nesijaučia laiminga, nes savęs nerealizuoja.


Žmonės bus laimingi, jei gyvens pagal savo sielą, širdį – tai svarbu. Ir ši moteris pasiryžo pokyčiams, po metų jau studijavo astrologiją ir švytėjo iš laimės.Asmeninio albumo nuotr.


Yra raštų, linijų, kurios prognozuoja ankstyvą ar greitą mirtį?


Apie mirtį nekalbu, šios temos itin giliai neanalizavau. Be to, apie tai reikia kalbėti atsakingai, neužprogramuoti žmogaus. Norint puikiai išmokti „mirties“ ženklus reikia ir dažnai lankytis morge.


Papasakosiu vieno labai žinomo psichologo, buvusio chiromanto istoriją. Savo tėvo rankose jis atsitiktinai pastebėjo staigios jo mirties ženklus. Tiksliai žinojo: tokie ženklai delne lemia, kad žmogus negyvens ilgiau nei metus. Ką daryti, mąstė sukrėstas chiromantas, nebus tėvo. Verksiu? Verksiu. Ir jis apkabino savo tėvą su didele meile, tarsi atsisveikindamas, atsiprašė už viską, padėkojo už viską ir nuo tos akimirkos gyveno taip tarsi tėvą matytų paskutinį kartą. Ir jo tėvas gyvas iki šiol. Ta besąlyginė meilės energija gali daug ką pakeisti. Net mirties ženklus. Tie ženklai – tarsi įspėjimas, sakantys, kad žmogus daugiau nenori gyventi.


Po to pasikeičia rankų raštai?


Jei įkvepi gyvenimo skonio, grožio, džiaugsmo, atsiranda tikslas, – jie išnyksta. Minėtas chiromantas sakė, kad ženklai pasikeitė per vieną parą. Pats pastebėjau, kad kai kurie ženklai ant mano rankos, pakeitus savo gyvenimą, dingo per kelias savaites.


Beje, yra atvejų, kai žmonės peiliu ar kitais aštriais instrumentais, specialiai rankose raižo sėkmingus ženklus. Bet to geriau nedaryti – sau pakenksi. Populiarėja ir plastinė chiromantijos chirurgija. Ir šie dirbtinai sukurti ženklai gali suveikti. Tarkime, po jų atsiranda pinigų. Bet tai - ne į naudą, nes už savo veiksmus, darbus turime atsakyti. Atminkime, viskas yra mūsų viduje. O savęs neapgausi, viduje nepasikeisi.


Reikia prisiimti atsakomybę už savo veiksmus, už tai, ką esi padaręs arba nepadaręs. Vyrams labai svarbu atsakyti už savo žodžius, net jei tai „smulkmena“ – kažkur neatėjau ar kažko neatnešiau. Taip lieka skolos.


Moterys – emocingos, todėl joms reikia atsakyti už savo jausmus. Gyvenai su vyru, bet nemylėjai? Gyvenai tik dėl finansų, komforto, norėdama pabėgti nuo mamos ar apgauti likimą? Meluoji sau jausmuose? Gyvenime gali turėti didelių sunkumų.


Beje, kai kuriems žmonėms reikia stresų, kad siela suprastų, ką jie turi daryti šiame gyvenime. Niekas šiame gyvenime nenutinka be reikalo ir viskas pasaulyje sudėta labai harmoningai.


Beje, labai stipri praktika ir jėga – atsiprašyti ir atleisti. Nelaikykite negatyvumo savyje!


Dešinės rankos atspaudai – dešinejė po metų
Dešinės rankos atspaudai – dešinejė po metų
Asmeninio albumo nuotr.Delnų linijos gali pasikeisti ir po patirtų šokų?


Gali. Būna, kai žmogaus iki tam tikro laiko neturi likimo linijos, kuri atsakinga už gyvenimo tikslą. Iki to laiko žmogus gyvena tarsi tuščiai, jaučia pilnatvės trūkumą. Ir, pavyzdžiui, važiuoja dviračiu, nukrenta ant stiklo ir atsiranda randas – susiformuoja likimo linija, gyvenime atsiranda tikslas. Kas ant rankų atsiranda natūraliai, taip pat ir randai, yra numatyta iš aukščiau.


Įdomu, ar didelių nusikaltėlių rankos kažkuo išskirtinės?


Labai! Daugelyje delno vietų yra nepalankūs kryžiai, žvaigždės, nors kitur tai būtų labai geras ženklas. Jausmingam, empatiškam ir patyrusiam chiromantui peržiūrėjus penkias-šešias primityvių, tamsių, baisius nusikaltimus atlikusių recidyvistų rankas, pasidarys bloga, supykins. Jam labai sunku žiūrėti į jų rankas. Jose beveik nėra linijų, atsakingų už perspektyvą, jų rankos tarsi tuščios, sunkios.


Yra ir labai talentingų nusikaltėlių, ką parodo ir astrologija. Jei viskas būtų susiklostę šiek tiek kitaip, jie galėjo tapti didžiais mokslininkais, žurnalistais, verslininkais.kairės rankos atspaudai – dešinėje po metų
kairės rankos atspaudai – dešinėje po metų
Asmeninio albumo nuotr.Ar labai skiriasi skirtingų tautybių žmonių rankų raštai?


Taip. Labai ryškios, gilios indų, ypač islamą išpažįstančių žmonių linijos. Ir tų linijų nėra daug. Tie žmonės mažiau blaškosi, tam įtakos turi ir stiprios tradicijos. Beje, ar dažnai girdėjote, kad musulmonas taptų krikščionimi? Ne. O pereinančių iš krikščionybės į islamą? Daug daugiau.


Daug ryškių linijų yra turkų, tamsiaodžių delnuose. Baltaodžių rankos turi daug linijų – visko norisi, viską mato, turi daug žinių, tačiau tuo pačiu labai daug blaškosi. Vyrauja daug chaotiškų Apolono linijų.


Ar yra ženklų, kurie gali lemti, kad žmogus taps pasauline žvaigžde?


Reikia žiūrėti visą kombinaciją. Pavyzdžiui, žinomi verslininkai gyvenimo linijoje turi daug atšakų – penkias, šešias. Tiesa, toks žmogus gali būti ir depresuotas. Viskas priklauso nuo to, ar jis išnaudoja savo ženklus, ar tiesiog nieko nedaro. Iš tų atšakų gali būti ir labai reta – menininko, laisvos sielos žmogaus linija.


Garsūs dvasiniai mokytojai, guru turi ryškias linijas ir gali turėti Saliamono žiedą – liniją aplink visą rodomąjį pirštą. Tai įtakoja ir Jupiterio, mokytojo, savybė.


Kokios mirusiųjų rankos?


Norit paklausti, ar po mirties linijos dingsta? Mitas. Po mirties dažnai dingsta tik antraeilės linijos. Pagrindinės linijos – gyvenimo, širdies, galvos, likimo, atsakingos už mūsų pagrindą, dažniausiai lieka bent jau ilgesnį laiką.


Kodėl dauguma chiromantų yra ir astrologai?


Neįsivaizduoju savo veiklos be astrologijos. Jos viena kitą papildo, kaip, beje, ir numerologija. Astrologinės žinios padeda atskleisti, koks žmogus atėjo, rankos parodo, kaip mes realizuojame šiame gyvenime mums skirtą programą.


Kodėl širdies ar kita linija kartais rodo sėkmingą ryšį, meilę, o jos nėra, arba turtus, pinigus, o žmogus gyvena skurdžiai?


Būna ir taip. Reikia suprasti, kur teka jo pinigai, analizuoti konfigūraciją. Galbūt jis įkalintas, galbūt neturi kur leisti pinigų, jie neteka arba žmona leidžia jo pinigus. Gali būti, kad kažkas kitas apiplėšinėja. Labai svarbu matyti rankos paveikslo visumą.


Yra trys pagrindiniai keliai – širdies kelias, kurį renkasi išminčiai, gyvenantys pagal sielą. Antras, žemesnis kelias – proto, galvos, žinių. Nuo to reiktų pradėti visiems. Žmogui reikia sistemos, tobulėjimo, žinių, kaip viskas vyksta.

Jei neturi tikslo – sukurk, neapgaudinėk savęs. Mums reikia suprasti, kokie esame. Žinios, sistemos padeda optimizuoti protą, kuris netrukdys, bet padės gyventi. Todėl meistrai ir sukuria sistemas, padedančias, bet netrukdančias gyventi.


Yra ir trečias – neišmanymo, chaoso, blaškymosi kelias – kaip noriu, taip gyvenu. Pabrėšiu dar kartą: savęs neapgausi, prisiimk atsakomybę už savo veiksmus ir jausmus.


Asmeninio albumo nuotr.Ar paskaitę informacijos apie chiromantiją mes galime patys įvertinti savo rankų raštus?


Minimaliai – taip. Bet tuo pačiu galima labai lengvai apsigauti, nes yra labai daug kombinacijų, ženklų, niuansų. Tai – lyg paskaičius teorinės informacijos sėsti ant motociklo ir važiuoti iš Vilniaus į Kauną. Išmintingas ir patyręs chiromantas nepasakos šlamšto, nekoduos neigiamų programų, nesakys visko, juolab, kad mes nežinome, kas yra VISKAS.


Todėl būtinai dar klausiu žmogaus, ko jis siekia, ko nori šiame gyvenime, kaip gyvena. Tik asmenybės formuoja gyvenimą, kuria pasaulį.


Ar tiesa, kad kaip kadaise karaliai, valdovai, šachai, radžos, dabar ir aukščiausi šalių vadovai turi asmeninius astrologus, chiromantus?


Tuo neabejoju. Neminėsiu pavardžių, bet žinau astrologus, chiromantus, kurie konsultuoja ir tokius asmenis.

Kai žmogus sako, kad netiki tomis nesąmonėmis, galime teigti, kad turi gilią intuiciją, yra talentingas, viską jaučia – kada pailsėti, kada dirbti, kaip elgtis. Yra tokių, kurie sako, kad jiems nereikia astrologų, chiromantų, bet išties turi po kelis ir nedrįsta prisipažinti, nes tai vis dėlto daugeliui pseudomokslas. Yra ir trečias variantas – kažkas iš aukščiau juos laiko, globoja. Viskas priklauso nuo Visatos, nuo to, kaip ji sudės šią mozaiką.


Tad mums belieka pasiduoti Visatai ir klausytis savo širdies?


Taip. Tai - labai labai sunku, bet nesipriešinkite, pasitikėkite Visata. Kilo kelio nėra.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis