Prancūzijos ambasadoje – būrys elegantiškų svečių

Pirmadienio vakarą Vilniaus Turniškių rajone rinkosi kviestiniai svečiai. Kadenciją baigiantis Prancūzijos ambasadorius Philippe'as Jeantaud juos pakvietė į atsisveikinimo vakarą.  

Nuo 2014-ųjų Lietuvoje gyvenantis Prancūzijos ambasadorius Ph. Jeantaud baigia savo kadenciją. Šia proga suorganizuotas nostalgiškas atsisveikinimo vakaras.


Prancūzijos ambasados rezidencija bei jos kiemelis jau buvo tapę tradicine garbių meno, kultūros, verslo ir politikos pasaulio atstovų susibūrimo vieta – čia rengtos nacionalinės šventės bei elegantiški priėmimai.


Prancūzijos ambasadorius Philippe'as Jeantaud
Prancūzijos ambasadorius Philippe'as Jeantaud
ELTA/M.Morkevičiaus nuotr.


Ne išimtis ir ši. Atsisveikinti su ambasadoriumi ir padėkoti jam už jo veiklą, nuoširdumą ir visuomet gerą nusiteikimą atvyko švietimo ministrė Jurgita Petrauskienė, buvęs LR ministras pirmininkas Gediminas Kirkilas, Kauno meras Visvaldas Matijošaitis, LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė, galerininkė Danguolė Stachura, žurnalistas Edvardas Žickus, pramogų pasaulio atstovas Žilvinas Grigaitis, verslininkė Irena Marozienė, dainininkė Jurga Šeduikytė, dizainerė Ramūnė Piekautaitė su vyru verslininku Kęstučiu Verslovu, floristas Mantas Petruškevičius, modelis Karolina Toleikytė ir kiti.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis