Aktorė Jennifer Aniston laiką leidžia su nauju vyru

Atrodo, Jennifer Aniston (49 m.) rado tobulą būdą nukreipti dėmesį nuo nemalonių skyrybų su vyru aktoriumi Justinu Theroux.

Moteris mėgaujasi dviejų valandų ilgio susitikimais su raumeningu vyru, – skelbia žurnalas „Grazia”. Instagrame jis Jennifer apibūdino kaip gražią ir energingą moterį, vieną nuostabiausių žmonių, su kuriais jam kada nors yra tekę dirbti.


Šis vyras – tai jos bokso treneris Leyonas Azubuike'as.


J. Aniston boksą pamėgo pernai metais, o dėl naujai atrastos aistros šiai sporto šakai ji dėkoja būtent savo treneriui Leyonui. Paaiškėjus šiam faktui paskalų žurnalai suskubo skelbti apie tai, kad patrauklus vyras ne tik dailina jos kūną, bet ir gydo po išsiskyrimo su J. Theroux sužeistą širdį.


Jennifer Aniston
Jennifer Aniston
Vida Press


Iš tiesų bokso treneris J. Aniston labiausiai reikalingas tam, kad padėtų paleisti metų metus kauptą įtūžį. Neseniai viename interviu ji atskleidė, kad „boksas yra puikus būdas išlieti susikaupusią agresiją.”


Nieko keisto, kad aktorė viduje laiko tiek pykčio. Vos paskelbus, kad po tris metus trukusios santuokos jie su J. Theroux nusprendė pasukti skirtingais keliais, pasipylė spėlionės, kada ji sugrįš pas buvusį vyra Bradą Pittą. Šiam išsiskyrus su aktore Angelina Jolie šios kalbos dar labiau suintensyvėjo. O kur dar nuolat atsinaujinantys gandai apie jos nėštumą (kuriuos aktorė turi paneigti aiškindama, kad tiesiog priaugo šiek tiek svorio)...


Blogiausia, kad šių metų pradžioje paskelbusi apie išsiskyrimą, aktorė niekaip negali išspręsti turto dalybų klausimų ir užbaigti skyrybų proceso su J. Theroux.


Jennifer Aniston ir Justin Theroux kartu buvo 2011-ųjų
Jennifer Aniston ir Justin Theroux kartu buvo 2011-ųjų
Vida Press


Aktorė tvirtina, kad boksas padeda ne tik sutvirtėti kūnui, bet ir išvalyti sielą. „Iš savo galvos paleidi visą negatyvią informaciją, kurią išgirsti ir pamatai per dieną, be to, gali išpildyti savo mažą fantaziją, įsivaizduodamas, ką kumščiuoji. Džiaugiuosi, kad tai ne tas žmogus, o tik mano vaizduotė. Nors yra vienas žmogus, kurį mielai pakumščiuočiau ir realiame gyvenime... Žinote, apie ką kalbu,” – sako ji.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis