Dvejus metus Londone gyvenanti Sandra: visada žinojau, kad ateitį kursiu ne Lietuvoje

Sandra Žemaitytė Londone gyvena vos porą metų, o jau spėjo daug ką nuveikti – su drauge įsteigė sėkmingą verslą, o rugpjūčio pabaigoje dalyvavo grožio konkurse „Miss Earth“, kur laimėjo pagrindinę ir dar 2 nominacijas! Ir čia moteris nesustoja – ateičiai lietuvė turi grandiozinių planų.

Sandra, kaip seniai gyvenate užsienyje? Kaip ten atsidūrėte?


Esu nugyvenus pilnus 28 metus, iš jų dvejus metus gyvenu Londone. Tai, kad Lietuvoje nekursiu savo ateities, žinojau dar studijų laikais. Norėjau gyventi visais aspektais labai pažengusioje valstybėje, dideliame mieste, kuriame atsiveria daug daugiau galimybių siekiams, kuriame gyvena skirtingų tautybių žmonės, išpažįstantys skirtingas religijas, su skirtingu požiūriu į gyvenimą.

Tai labai praplečia pasaulėžiūrą, išmoko neteisti, priimti, prisitaikyti ir pasisemti tai, kas naudinga tau. 


Londoną pasirinkau dėl kelių priežasčių. Viena jų š– čia jau gyveno keletas mano draugių. Taipogi, visada buvau labai aktyvi ir kūrybinga, norėjau įkurti savo verslą. Pasitarusios su drauge nusprendėme, kad geriausios salygos verslui yra būtent Jungtinėje Karalystėje, tad atidarėme savo įmonę, tapome partnerėmis ir sėkmingai vykdome tarptautinį verslą.Asmeninio albumo nuotr.


Be to, šis miestas man yra be galo gražus! Džiuginantis nuostabiais parkais, muziejais, daugybe lankytinų vietų. Renkantis laisvalaiko pramogas niekuomet neteks nuobodžiauti.


Koks Jūsų verslas?


Su drauge kuriame maudymukus. Ieškojome pavadinimo, kuris geriausiai perteiktų emocijas, pamačius moterį vilkint mūsų kūrybos maudymosi kostiumėlius. Pavadinome skambiai – „Aoucch“. Įmonė sparčiai auga.


Džiugu, kad priklausau lietuviams, kurie kuria ir sėkmingai vykdo verslą užsienyje.


Gylės Photo Art nuotr.Ar viena išvykote į Londoną? Kas buvo sunkiausia per tuos dvejus metus?


Atvykau čia viena, mano šeimos nariai yra tvirtai įeidę šaknis Lietuvoje. Daugeliui atvykstant į Jungtinę Karalystę sunkiausia yra susirasti būstą. Aš taip pat nesu išimtis. Galimybę gyventi daliniame bute iš karto atmečiau. Norėjau savo erdvės, privatumo, saugumo ir ramybės.


Tuomet susidūriau su didžiulėmis nuomos kainomis, butais, kurie yra labai prastos kokybės, o net ir radus tinkamą – pretendentų skaičius į butą pranokdavo lūkesčius. O tas faktas, kad buvau tik atvykusi ir neturėjau gyvenimo istorijos Londone dar labiau apsunkindavo paieškas – būdavau kandidatų sąrašo apačioje. Ir niekam nebuvo įdomu, kiek ir ko esi nuveikusi šalyje, iš kurios atvykai. Po ilgų paieškų sėkmė nusišypsojo man akinamai balta šypsena ir radau labai gražų butą šalia nuostabaus parko.Asmeninio albumo nuotr.


Ar daug tautiečių sutinkate?


Rajone, kuriame gyvenu, lietuvių nesu sutikusi. Tačiau esu ištikima lietuvių grožio salonui – reguliariai jame lankausi kiekvieną mėnesį. Geresnių grožio specialistų šiame mieste sutikti neteko.


Atvykus į šią šalį man labai padėjo mano draugė ir jos teta. Tad galiu paneigti mitą, kad lietuviai vienas kito nepalaiko Œ– laimėjus konkursą ieškojau, kas galėtų fotosesijoje įamžinant mane su karūna. Ir atsiliepė lietuvė, vadovaujanti „Gylės Photo Art“ salonui ir sutiko padovanoti man šią fotosesiją pergalės proga. Esu labai jai dėkinga ir nuotraukos labai gražios.
Ar tai buvo pirmas grožio konkursas Jūsų gyvenime?


Esu kilusi iš Šiaulių ir turiu patirties dalyvaujant grožio konkursuose – konkurse „Mis Šiaulių kraštas“ esu laimėjusi „Mis Foto“ ir „Pirmosios vicemis“ titulus, nusprendžiau dar kartą išbandyti jėgas. Jame galėjo dalyvauti merginos, gyvenančios Jungtinėje Karalystėje ir Šiaurės Airijoje. Iš visų kandidačių buvo atrinktos 26, kurios pateko į finalą, vykusį Birminghamo mieste. Kadangi konkurse buvo rungtis, kur reikejo stilizuoti maudymosi kostiumėlį tema „Eko kovotoja“, tai buvo puiki galimybė pademonstruoti mūsų kuriamus maudymosi kostiumėlius kitaip.


Laimėjau pagrindinę konkurso nominąciją – „Ms/Mrs United Kingdom and Northern Ireland“, taip pat – „Miss Earth“ ir „Hair & Beauty“ apdovanojimą. Atstovausiu Jungtinei Karalystei gruodį vyksiančiame „Mis Face of the World“ konkurse. Laimėjimas taip pat įpareigoja mane rūpintis gamta ir ekologija – vykti į tam skirtus renginius, padėti merginoms, kurios turi su grožiu susijusių klausimų. Taip pat mūsų maudymosi kostiumėliais rengiame grožio konkursų dalyves.


Gylės Photo Art nuotr.Ar planuojate kada nors grįžti į Lietuvą?


Lietuvoje gyvena mano šeima, mano draugai. Tai yra mano gimtoji šalis, kurią myliu, ir į kurią visada malonu sugrįžti. Nesu tikra, kad Londone liksiu visam gyvenimui, kaip klostysis gyvenimas toliau, – man nėra žinoma. Visko gali būti, šiuo metu tiksliai atsakyti negaliu.


Asmeninio albumo nuotr.SANDRA TRUMPAI ...


Graži moteris... yra ta, kuri švyti. Pasitiki savimi, spinduliuoja ramybe. Mylėdama save myli pasaulį.

Meilė... yra visur, visuose ir visame kame. Visi žmogaus veiksmai yra padaryti iš meilės arba jos trūkumo.

Namai yra ten, kur... nurimsta siela, pailsi kūnas ir gyvenimą apgaubia švelnus saugumas.

Iš gyvenimo norėčiau... kad pasaulyje dingtų žmonių skirstymas, nes visi esame lygūs. O savo gyvenimo norėčiau paprašyt svarbiausios dovanos – gražios ir darnios šeimos.

Save po 10 metų įsivaizduoju... laiminga, gera mama ir žmona, sėkminga verslininke ir paramos fondo, teikiančio pagalbą nuo karo ir smurtaujančių vyrų pabėgusioms moterims, įkūrėja.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis