TV3 trankiai pradėjo 25-ąjį sezoną

TV3 televizija švenčia 25 gimtadienį ir pristato naują sezoną. Šiandien sostinės Kalnų parką drebina „TV3 25 gimtadienis. M.A.M.A. vasaros festivalis“, kuriame TV3 televizija su visais savo žiūrovais švenčia ir kviečia ne tik prisiminti geriausius televizijos metus, bet ir sužinoti, kas naujo laukia rudenį.

Šiemet TV3 televizijai sukanka 25-eri. 1993 metais ekranuose pasirodžiusi ir tuomet „Tele-3“ pavadinimu transliacijas pradėjusi televizija netrukus buvo pamilta žiūrovų ir dabar jau keturiolika metų iš eilės yra žiūrimiausias TV kanalas Lietuvoje. 25-ojo gimtadienio proga TV3 žiūrovus pakvietė į sostinės Kalnų parke vykstantį vasaros festivalį, o tiems, kurie negalėjo atvykti parengė specialią transliaciją.TV3


Į TV3 gimtadienio šventę susirinko žymiausios ekrano žvaigždės – laidų vedėjai, aktoriai, televizijos pasveikinti atvyko politikai, verslininkai ir, žinoma, Kalnų parką užtvindęs geros muzikos ir televizijos gerbėjų būrys. Susirinkusius svečius sveikino TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė ir „All Media Baltics“ vykdantysis valdybos pirmininkas Pierre Danon.TV3


Televizijos žiūrovai turėjo progą ne tik pamatyti geriausius „M.A.M.A. vasaros festivalio“ pasirodymus, bet ir drauge su transliacijos vedėjais pakeliauti laiku ir prisiminti geriausius TV3 rodytus realybės šou, sporto renginius, muzikinius projektus, humoro ir publicistikos laidas, aptarti visus žinių vedėjus ir prisiminti pačias pirmąsias televizijos laidas. Visus nustebino TV3 televizijos vadovė Laura Blaževičiūtė, kuri tapo viena iš transliacijos vedėjų ir drauge su Justinu Jankevičiumi bei Mindaugu Stasiuliu kalbino svečius.


TV3


Per 25-erius gyvavimo metus TV3 televizija sukūrė ne vieną tradiciją, kuri tapo visos Lietuvos tradicija, reiškiniu. Tai ir „Išsipildymo akcija“, kasmet tiesianti pagalbos ranką Lietuvos vaikams; „Lietuvos garbė“ – projektas, kuris parodo mūsų kasdienybės herojus, paprastus žmones, darančius nepaprastus žygdarbius; liepos 6 d. himno giedojimas, suvienijantis viso pasaulio lietuvius. Vis dar prisimenama ir visą Lietuvą užvaldžiusi iniciatyva „Laisvę Joninėms“, po kurios Joninės tapo laisvadieniu visoje šalyje. TV3 tapo krepšinio namais, čia visada pamatysite svarbiausias varžybas ir čempionatus, o pastaraisiais metais TV3 yra ir oficialus Olimpinių žaidynių transliuotojas. TV3 tapo pirmąja komercine televizija pradėjusia transliuoti HD raiška.


TV3TV3 jau prieš keletą metų išaugo vien tik televizijos rūbą ir kviečia ne tik žiūrėti geriausią pramoginį bei informacinį turinį TV ekranuose, bet ir klausyti populiariausios šokių muzikos radijo stoties „Power Hit Radio“, skaityti naujienas portale tv3.lt bei žiūrėti savo programą internetu portale TVPlay.


TV3 sezono atidarymo svečiai:

Nuotraukų autoriai - Justinas Auškelis ir Kristupas Kolodzeiskis

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis