Santuokos įžadus su vyru atnaujinusi stilistė Rūta Morozovienė: šiais laikais partneriams trūksta abipusės pagarbos

Vilnietės žvaigždžių stilistės Rūtos Morozovienės šeimoje didelė šventė: su vyru Andrejumi žinoma moteris mini dvidešimties metų santuokos sukaktį.

Ta proga R. ir A. Morozovai atnaujino santuokos įžadus Vilniaus Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje.

Pasveikinti šventės kaltininkų atvyko televizijos projektų prodiuserė bei atlikėja Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė su vyru Mariumi Dauda, verslininkė buvusi laidų vedėja Laura Imbrasienė, fotomeninkė Rūta Andre, interjero specialistė Žaneta Smailienė ir kt.


Rūta Morozovienė su vyru Andrejumi, sūnumi Gantu, dukrele Andrėja
Rūta Morozovienė su vyru Andrejumi, sūnumi Gantu, dukrele Andrėja
R. Andre nuotr.„Lygiai prieš dvidešimt metų šioje bažnyčioje su vyru tuokėmės. Šiandien toje pačioje vietoje sutvirtinome mūsų santuoką, palaiminome sutuoktuvių žiedus. Įdomu tai, kad dabar ir tuomet gėlių puokštes užsakėme tame pačiame salone „Florisima“, – šypsodamasi sakė žinoma plaukų meistrė R. Morozovienė, svarbią dieną vilkėjusi stilingą baltą autorinę suknelę. Grožio salono „Cut Code“ įkūrėja sakė, kad būtent Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje vyksta visos jos šeimos šventės.Sveikina Rūta Lokoševičiūtė Daudienė su vyru Mariumi
Sveikina Rūta Lokoševičiūtė Daudienė su vyru Mariumi
R. Andre nuotr.


Po santuokos sutvirtinimo ceremonijos R. ir A. Morozovai svečius pakvietė į barą, esantį Sapiegų rūmų parke. Šventė vyko nedidelėje artimiausių giminaičių ir bičiulių draugijoje. Ypatingai šia šeimos švente džiaugėsi sutuoktinių atžalos – šešiolikametis Gantas ir šešiametė Andrėja. Iš svečių šventės kaltininkai dovanų gavo ir porcelianinių dirbinių, mat 20-osios vestuvių metinės dar kitaip vadinamos būtent porcelianinėmis.


Porą sveikina Laura Imbrasienė.
Porą sveikina Laura Imbrasienė.
R. Andre nuotr.„Esame labai skirtinti, gal todėl jau tiek metų – kartu, – sakė R. Morozovienė. – Jaunoms poroms patartume turėti daugiau kantrybės. Taip pat šiais laikais tarp partnerių trūksta abipusės pagarbos. Pyktis, kivirčytis, skirtis lengviausia, tačiau laviruoti tarp povandeninių santykių rifų ir gyventi viena kryptimi – tai jau didysis menas“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis