Rugsėjo mėnesį žurnalas MOTERIS kvies nusikelti į spalvingąjį Izraelį

Žurnalas MOTERIS kasmet parengia specialų, vienai šaliai skirtą numerį. Jau išleisti Prancūzijai, Italijai, Japonijai, Lenkijai skirti žurnalai, kuriuose įdomiausias istorijas apie šių šalių kultūrą, paveldą, reikšmingas vietoves, gamtą, kulinariją pasakoja su jomis susiję žmonės.  

Tęsdama šią tradiciją rugsėjį MOTERIS kartu su Izraelio ambasada Lietuvoje pristatys Izraeliui skirtą numerį.


Nepaprastai spalvingai, daugiaveidei šaliai atskleisti ilgai rinkome temas ir ruošėme įdomius pokalbius. Žurnale rasite interviu su: šių metų „Eurovizijos“ konkurso nugalėtoja kontroversiškąja Netta; tikra Izraelio kulinarijos ir gyvenimo būdo ambasadore Nida Degutiene; pirmąjį kartą po vyro Leonido Donskio netekties sutikusia pasikalbėti Jolanta Donskiene; žydiško auklėjimo fenomeną atskleidžiančiu vienintelės valstybinės žydų mokyklos Lietuvoje, Vilniuje, direktoriumi Miša Jakobu; charizmatiškuoju solistu Rafailu Karpiu ir jo šeima; tarptautinį pripažinimą pelniusia rašytoja Zeruya Shalev ir daugeliu kitų įdomių herojų.


Netta
Netta
Vida Press


Kartu su MOTERS žurnalistėmis nukeliausime į du didžiuosius Izraelio miestus – Tel Avivą ir Jeruzalę, aplankysime klegančius turgus, pasimokysime gaminti gardžius patiekalus, žavėsimės Tel Avivo bauhauzo architektūra, nardysime po Jeruzalės senamiesčio gatveles ir daug sužinosime apie gydomąsias Negyvosios jūros mineralų galias.Kviečiame šį išskirtinį žurnalo numerį užsisakyti iš anksto. Būkite pirmieji, kurie gaus jį tiesiai į savo pašto dėžutes. Pasiūlymą rasite ČIA.


Iš anksto užsakyto žurnalo kaina speciali – 3,49 Eur.


Be to, visi, užsisakę MOTERS rugsėjo numerį iš anksto, galės pasinaudoti specialia 15 proc. nuolaida Izraelio kosmetikai AHAVA įsigyti elektroninėje parduotuvėje www.izraeliokosmetika.lt.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis