5 dalykai, kurių nežinojote apie Nicole Kidman

Nicole Kidman (51 m.) – pripažinta aktorė, „Oskaro“ savininkė, kantri stiliaus muzikos atlikėjo Keitho Urbano žmona, graži ir stilinga moteris. Ar yra kažkas, ko dar nežinome apie šią žvaigždę?

Kalbant apie Holivudo A-lygio žvaigždes, būtų sunku nepaminėti aktorės Nicolės Kidman. Ji savo talentą jau ne kartą įrodė vaidindama paties įvairiausio stiliaus filmuose. „Plačiai užmerktos akys“, „Mulen Ružas“ ir „Valandos“ yra tik keli iš daugelio itin sėkmingų juostų, kuriose ji atliko pagrindinius vaidmenis. Ne mažiau pagarsėjusios yra ir jos santuokos su aktoriumi Tomu Cruise'u bei dainininku Keithu Urbanu.


Čia penki dalykai, kurių galbūt dar nežinojote apie N. Kidman.


Vaidindama filme „Portrait of the lady“ N. Kidman liemuo buvo suveržtas iki 48 cm


Filmuodamasi 1998-ų metų filme N. Kidman sutiko vardan autentiškumo imtis ekstremalių priemonių – jos liemuo buvo suveržtas iki neįtikėtinų 48-ių centimetrų! Ir tai – ne pirmas kartas, kai aktorė aukojasi dėl vaidmens. Vadindama 2001-ųjų filme „Mulen Ružas“ ji net du kartus susilaužė šonkaulius! Pirmą kartą Nicole susižeidė šokdama 3-ią nakties – ji nukrito nuo laiptų. Po to ji ir vėl susilaužė šonkaulius bandydama tilpti į labai ankštą korsetą. Aktorė norėjo jį suveržti iki 45 cm (ji siekė atkartoti aktorės Vivien Leigh liemens plotį filme „Gone With the Wind“)!Nicole Kidman ir Keithas Urbanas
Nicole Kidman ir Keithas Urbanas
Vida Press


Ji buvo susižadėjusi su roko muzikantu Lenny Kravitzu


Viename interviu N. Kidman pripažino, kad kadaise planavo tuoktis su savo tuometiniu vaikinu L. Kravitzu. Su juo aktorė pora tapo po išsiskyrimo su T. Cruizu. Įdomu tai, kad Lenny dukra Zoë Kravitz kartu su Kidman vaidino praėjusiais metais išleistame sėkmingame televizijos seriale „Big little lies“. „Aš jau anksčiau pažinojau Zoë, nes buvau susižadėjusi su jos tėčiu! Esame lyg šeima. Myliu Lenny, jis puikus vaikinas,“ – interviu metu yra sakiusi ji.


Ji išgelbėjo aktoriaus Hugh Jackmano gyvybę


2008-aisiais N. Kidman kartu su kraštiečiu, australu Hugh Jackmanu filmavosi dramoje „Australija“. Vienoje iš scenų aktorė turėjo prisijungti prie po atviru dangumi miegančiu H. Jackmanu, bet pastebėjo ant jo kojos ropojantį nuodingą skorpioną. Kalbama, kad ji kolegai liepė nejudėti, o pati skorpioną pagriebė su kepure ir paleido atgal į gamtą. Paklausta, kodėl jo tiesiog nenužudė, N. Kidman atsakė, kad niekada nenužudytų jokio gyvūno, mat kiekvienas jų turi kažkokį tikslą šioje žemėje.


Nicole Kidman
Nicole Kidman
Vida Press


N. Kidman atsisakė vaidmens filme „Ponas ir ponia Smithai“


N. Kidman turėjo vaidinti filme „Ponas ir ponia Smithai“, bet šio vaidmens atsisakė, nes negalėjo jo suderinti su kitais įsipareigojimais. B. Pittas, kuris turėjo vaidinti su Kidman, išgirdęs apie kolegės pasitraukimą taip pat atsisakė dalyvauti projekte. Išgirdęs, kad vietoj Kidman priimta Angelina Jolie, jis ir vėl sutiko vaidinti. Na, o kaip baigėsi jų šiame filme užsimezgusi meilės istorija, žinome visi...


Keithas Urbanas užtruko keturis mėnesius, kol pakvietė N. Kidman į pasimatymą


N. Kidman ir K. Urbanas yra jau 10-imt metų susituokę. Šie du australai pirmą kartą susitiko 2005-aisiais, vakarėlyje. „Prisiekiu, ji slydo kambariu, tiesiog plaukė juo. Neįsivaizduoju, kaip jai tai pavyko, – apie pirmą įspūdį laidoje „Oprah“ vėliau pasakojo K. Urbanas. – Ji atrodė nežemiškai.“ Vis dėlto jie netapo pora akimirksniu, Keithas šiek tiek palaukė prieš pakviesdamas N. Kidman į pasimatymą. Na, o visa kita – jau istorija. Dabar pora artimus santykius palaiko kiek įmanoma daugiau leisdami laiko kartu. Dar prieš savo vestuves N. Kidman ir K. Urbanas nusprendė laikytis dviejų savaičių taisyklės, kurią vėliau sumažino iki vienos savaitės, o dar vėliau – iki 3 dienų. Tik tiek laiko pora leidžia sau išbūti nepasimatę.  


Nicole Kidman ir Keithas Urbanas
Nicole Kidman ir Keithas Urbanas
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis