Princas Williamas šmaikštaudamas išsivežė visą šeimą namo

Vakar vakare Didžiosios Britanijos karališkoji šeima parodė prie ligoninės susirinkusiems žmonėms savo naujausią šeimos narį, kurio vardas kol kas neskelbiamas.

Vakar 11:01 val. Didžiosios Britanijos laiku hercogienė Kate Middleton Šv. Marijos Lindo Wing ligoninėje susilaukė trečiojo vaiko – sūnaus. Kaip pranešė Kesingtono rūmai, mažylis sveria 3,8 kg ir kartu su mama jaučiasi gerai.

Vida Press

Vida Press

Toje pačioje ligoninėje karališkajai porai gimė ir princas George'as (4 m.) bei netrukus trečiąjį gimtadienį švęsianti princesė Charlotte.

Vida Press

Vida Press

Gimdymo metu šalia žmonos buvo princas Williamas. Vėliau išvykęs vakarop į ligoninę jis grįžo su dviem vyresnėliais. Princas George'as santūriai žygiavo į ligoninę, o mažoji princesė noriai šypsojosi ir mojavo susirinkusiai publikai.

Vida Press

Vida Press

Neilgai trukus princas Williamas su šeima išvyko iš ligoninės namo. Naujagimis, kurio vardas vis dar lieka paslaptimi, yra penktasis eilėje į sostą po senelio, tėvo, vyresniojo brolio ir sesers.

Vida Press

Vida Press

Princas Williamas nesusilaikė nepašmaikštavęs – prei ligoninės susirinkusiai publikai jis iškėlė ranką su trimis pirštais. Matyt, taip jis demonstravo pasididžiavimą, tapęs trijų vaikų tėvu.

Vida Press
Vida Press

Vida Press

Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis