Įniršusi Meghan Markle sesuo Samantha: Ji neturi jokios teisės man neleisti kalbėti

Savaitgalį už princo Harry’io ištekėjusios Meghan Markle sesuo Samantha nebuvo pakviesta į vestuves. Kalbama, kad naująją Sasekso hercogienę įsiutino sesers pomėgis atvirai kalbėti su žiniasklaida.

Samantha – ne vienintelė M. Markle šeimos narė, pridariusi jai nepatogumų. Jos tėtis Thomas Markle sensacijų besivaikančiai bulvarinei spaudai mielai pasakojo apie savo dukros vaikystę, paauglystę, netgi santykius su Harry’iu.

Likus vos savaitei iki vestuvių paaiškėjo, kad visą spaudą apskriejusios T. Markle nuotraukos, kuriose jis neva ruošiasi dukros vestuvėms ir skaito literatūrą apie Didžiąją Britaniją buvo surežisuotos ir už jas vyras gavo nemenką honorarą. Keisčiausia, kad šio plano iniciatorė – pati M. Markle sesuo Samantha.

Socialiniame tinkle „Twitter” ji paskelbė žinutę, teigiančią, kad surežisuotos nuotraukos buvo ne jos tėvo kaltė. Pasirodo, ji savo tėvui pasiūlė papozuoti besidomint Didžiąja Britanija ir taip sušvelninti jo reputaciją, kurią smarkiai sugadino vis pasirodantys tekstai spaudoje, kurie jį neva verčia atrodyti blogesniu, nei yra iš tikrųjų.

Vis dėlto žiniasklaidoje pasirodžius pranešimų apie tai, kad visa ši situacija labai nuliūdino Meghan, sesuo Samantha įniršo: „Jei yra kalbama apie mano ar mano tėvo gyvenimą, šioje šalyje egzistuoja dalykas, vadinamas kalbos laisve.”. „Ji neturi jokios teisės man neleisti kalbėti,” – pridūrė ji.

Atrodo, S. Markle visoje situacijoje nemato nieko blogo ir net nežada nustoti bendrauti su žiniasklaida, nors į karališkąją šeimą įsiliejusiai seseriai ir atrodo, kad nėra gerbiamas jos privatumas.

„Ji neaiškins man, kad negaliu kalbėti apie savo ar savo tėvo gyvenimą, nes tai yra daroma dėl noro apsiginti viešai, žiniasklaida mus menkina. Nežadu jai to leisti, ji neturi teisės aiškinti, kad kažko negaliu daryti,” – portalui „TMZ” aiškino S. Markle.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis