Ką karališkosios šeimos nariai vilkėjo į princo Louiso krikštynas?

Karališkoji šeima susirinko švęsti savo naujausio nario – mažojo princo Louiso.

Vakar buvo pakrikštytas princas Louis, jaunausias princo Williamo ir Kembridžo hercogienės Catherine vaikas. Laimingi tėvai pirmą kartą viešumoje pasirodė kaip penkių asmenų šeima – dalyvavo ir vyriausias jų sūnus princas George'as bei vidurinėlė princesė Charlotte.

Nors šventėje nedalyvavo karalienė Elizabeth II bei princas Philippas, princas Harry su žmona Meghan Markle, princas Charlesas su žmona Camilla, Pippa Middleton bei kiti susirinko paminėti šią džiaugsmingą progą. Štai ką jie vilkėjo.

Kembridžo hercogienė bei hercogas


Vida Press nuotr.

Šventės kaltininko tėvai atrodė stilingai ir elegantiškai. Kaip ir įprasta karališkojoje šeimoje, jie pasirinko konservatyvų įvaizdį.

Kate Middleton vilkėjo pagal užsakymą siūtą mėgstamų mados namų Alexander McQueen suknelę su V formos iškirpte bei šiek tiek pūstais pečiais. Šiuos mados namus hercogienė rinkosi kiekvieno iš trijų savo vaikų krikštynų šventei.

Žinoma svarbiausiu įvaizdžio akcentu tapo įspūdingas dizainerės Jane Taylor lankelis, puikiai derėjęs prie perlų auskarų ir kūno spalvos batelių.

Princas Williamas pasirinko mėlyną kostiumą ir mėlyną raštuota kaklaraištį.

Princesė Charlotte ir princas George'as


Vida Press nuotr.

Vyresnysis brolis ir sesuo savo apdarais derėjo prie tėčio. Princesė Charlotte vilkėjo baltą suknelę, margintą mėlynais gėlių raštais, jos galvą puošė mėlynas lankelis, o kojas – mėlyni bateliai ir baltos kojinės.

Princas George'as mūvėjo mėgstamus šortus, prie kurių derėjo balti marškiniai su apykakle ir mėlynais apvadais. Berniuko įvaizdį pabaigė tamsiai mėlynos kojinės ir batai.

Princas Louis


Vida Press nuotr.

Mažajam princui menkai rūpėjo visas dėmesys – jis ceremonijos metu miegojo. Louis vilkėjo kopiją 1841-aisiais metais sukurto krikštynų apdaro, kurį vilkėjo net 62-eji karališkieji kūdikiai. Kadangi per kelis šimtmečius drabužis tapo nebedėvimas, buvo pasiūta jo kopija. Tuo rūpinosi karalienės dizainerė Angela Kelly. Princas Louis nebuvo pirmasis kūdikis, kuriam teko pasipuošti šiuo apdaru. Juo tapo princo Edwardo sūnus James'as, krikštytas 2008-aisiais.

Sasekso hercogienė ir hercogas


Vida Press nuotr.

Jaunavedžiai atrodė itin stilingai. Sasekso hercogienė Meghan Markle atsisakė taip mėgstamų kreminių atspalvių ir pasirinko stilingą rusvai žalsvą (chaki) spalvą, kuria vilkėjo nuo galvos iki kojų. Jos suknelės kūrėjas – amerikiečių dizaineris Ralphas Laurenas. Bateliai – „Manolo Blahnik“, rusvai žalsva skrybėlaitė – „Angela Kelly“.

Princas Harry vilkėjo tamsiai mėlyną kostiumą ir ryšėjo žydrą raštuotą kaklaraištį.

Princas Charlesas ir Kornvalio hercogienė


Vida Press nuotr.

Princo Williamo tėvas princas Charlesas, kaip ir jo sūnus, pasirinko mėlyną kostiumą ir raštuotą kaklaraištį. Jo žmona Camilla vilkėjo panašių atspalvių drabužius, kaip ir Kembridžo hercogienė Catherine.

Kornvalio hercogienės suknelės dizainerė – aukštosios mados kūrėja Fiona Clare, skrybėlaitę sukūrė prekių ženklas „Locke & Co“. Prie šventinių drabužių Camilla priderino perlų vėrinį, gyvatės odos rankinę ir dviejų tonų kūno spalvos batelius.

Pippa Middleton ir James'as Matthews'as


Vida Press nuotr.

Kembridžo hercogienės Catherine sesuo Pippa Middleton vilkėjo švelniai mėlyną dizainerės Alessandros Rich suknelę, kuri gražiai paryškino beaugantį nėščiosios pilvuką.
Prie stilingos suknelės moteris priderino pastelinės melsvos spalvos delninę, smailianosius batelius su dirželiais bei skrybėlaitę.

Pipos sutuoktinis James'as Matthews'as, kaip ir kiti vyrai, vilkėjo mėlyną kostiumą.

Michaelas and Carole Middleton


Vida Press nuotr.

Kate Middleton tėvai taip pat pasirinko melsvus apdarus. Carole Middleton vilkėjo prekių ženklo „Suzannah“ suknelę, prie kurios derino pilkšvo atspalvio smailianosius batelius bei delninę ir melsvą skrybėlaitę.

Michaelas vilkėjo tamsiai mėlyną kostiumą, ryšėjo raštuotą kaklaraištį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis