Blykstė: pasak L.Ross, randai gydo

Aktorės Kristen Stewart romaną su režisieriumi Rupertu Sandersu skaudžiai išgyveno ne tik Robertas Pattinsonas, bet ir R.Sanderso žmona, garsi manekenė bei aktorė Liberty Ross (34m.). Ji teigia, kad situacijai pakrypus į neigiamą pusę, reikia sugebėti įžvelgti teigiamus dalykus ir pasimokyti iš nemalonumų.

Po šeimyninių negandų L.Ross spinduliuodama pasitikėjimu savimi pasirodė Niujorko mados savaitėje, demonstravo dizainerio Alexanderio Wango modelius.

Liberty Ross
Liberty Ross
Scanpix

Moteris teigė: „Tikiu, kad gyvenimas – tai kelionė, kurioje tam tikrais momentais visi privalome išmokti savo pamokas.“ Kol kiti šio meilės keturkampio herojai aiškinosi santykius, liejo nuoskaudas žiniasklaidai, Liberty kantriai ir išdidžiai tylėjo. Šiuo periodu daug dėmesio skyrė vaikams, darbui, dėl streso moteris akivaizdžiai sulyso. Vis dėlto, A.Wango kolekcijos užkulisiuose L.Ross išpasakojo savo nuoskaudas.

Reuters/Scanpix

Kristen Stewart ir Robertas Pattinsonas
Kristen Stewart ir Robertas Pattinsonas
AFP/Scanpix

Pasak manekenės, ji džiaugiasi gyvenimu tokiu kokį turi, yra laiminga – „Mane supa geri žmonės.“ L.Ross pasakojo, kad per gyvenimo negandas ji stengiasi keliauti kaip galėdama gracingiau, tiesiai ir ryžtingai, mokytis iš nesėkmių ar klaidų. „Šiais metais išgyvenau ir pabaigą, ir pradžią“ – paslaptingai kalbėjo Liberty. Ar pavyks santykius išgelbėti – nežinia, dailymail.co.uk praneša, kad manekenės rankos jau senokai nepuošia vestuvinis žiedas.

Liberty Ross su vyru Rupertu Sandersu ir vaikais
Liberty Ross su vyru Rupertu Sandersu ir vaikais
Scanpix

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis