Bendrovės jubiliejuje - rinktinė publika ir išskirtinė programa

Minėdama 20-ąją sukaktį bendrovė "Mineraliniai vandenys" surengė grandiozinę šventę, į kurią sukvietė daugiau nei du šimtus garbių svečių iš Lietuvos ir užsienio. Vakaras svečius žavėjo itin turtinga programa. Ir ne tik.

Į Šiuolaikinį meno centrą raudonu kilimu žengė verslo, šou pasaulio atstovai, kuriuos pasitiko įmonės vadovas Darius Mockus.

D.Mockus su žmona
D.Mockus su žmona
DELFI / Šarūnas Mažeika
Susirinkusiems svečiams organizatoriai parengė įspūdingą programą. Jiems koncertavo ne tik Lietuvos, bet ir tarptautinėje scenoje pripažinti atlikėjai: Donatas Montvydas, Sasha Song, Justinas Lapatinskas, Jazzu su Leonu Somovu. Taip pat: kompozitorius ir atlikėjas Tomas Kutavičius, pianistai Petras Geniušas ir Arūnas Šlaustas, smuikininkas Zbignevas Levickis, operos solistės Asmik Grigorian bei Lauryna Bendžiūnaitė, baleto šokėja Olga Konošenko, Baltijos gitarų kvartetas, birbynininkas Laurynas Vaitkus. Kai kurie numeriai buvo parengti specialiai šiam vakarui.

Neliko nuskriausti ir svečių gomuriai, kuriais rūpinosi restoranų šefai, užkandai patiekę triušį drebučiuose su žąsų kepenėlėmis, morkų–vanilės padažu ir salotomis. Antrajam patiekalui susirinkusiems buvo pasiūlyta elnienos nugarinės su baravykų kapotiniu ir topinambų kremu, desertui - saldaus grietinėlės ir varškės kremo su spanguolių želė.
Vakaro metu veikė „Pasaulio baras“, kuriame buvo galima rasti pageidaujamo gėrimo iš bet kurios pasaulio šalies.
Pabaigai - vietoj tradicinio torto - buvo patiekta piramidė, sukurta iš 800 taurelių su nacionalinėmis trauktinėmis.
Vakaro akimirkos - fotogalerijoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis