D.Baumila tiesioginiame eteryje atsiprašė žmonos

LNK šokių konkurso „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ pavadinimas buvo pranašiškas šokių aikštelėje susitikusiems dainininkui Donatui Baumilai ir profesionaliai šokėjai Rasai Židonytei.

Šią savaitę Donatas prisipažino dėl Rasos palikęs savo žmoną Dainę, su kuria kartu buvo trylika metų. Šeima augina mažametę dukrą.
Istorija skausminga, todėl Donatas su Rasa svarstė galimybę neišeiti ant „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ parketo, kuriame buvo surengtas vakaras romanų tema.
„Aš atsiprašau savo žmonos, bet nežinau, ar tai ką nors pakeis. Ko gero, ne“, - liūdnai šokių konkurso eteryje kalbėjo Doantas.

Donatas Baumila ir Rasa Židonytė
Donatas Baumila ir Rasa Židonytė
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Prieš pasirodymą pora turėjo abejonių, ar žiūrovai jų nepasmerks. Bet atvirkščiai – po šokio Rasos ir Donato pora turnyrinėje lentelėje pakilo į pirmąją vietą.
Šokių komisija asmeninių dalykų nekomentavo, bet būrėja Vaiva Budraitytė pagyrė Donatą už drąsą. Pasak Vaivos, pagal jo liūto horoskopą jam nuolat reikia adrenalino, tik kitą kartą būrėja pasiūlė geriau šokti su guma nuo tilto, o ne keisti žmoną.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis