Į gerokai vyresnio vyro glėbį - ne iš meilės, o dėl pinigų

TV laidoje - žinomų moterų prisipažinimai apie bandymus jas nupirkti.

„Vieną dieną mano tėtis iš šeimos bičiulio sulaukė tiesioginio pasiūlymo. Jis pasakė – kiek tau sumokėti, kad gaučiau tavo palaiminimą turėti ją kaip merginą. Nuo tos dienos jo bendravimas su mūsų šeima baigėsi“, - jau šio vakaro laidoje „Nuo...Iki...“ pasakos 23-ejų dainininkė Evelina Anusauskaitė. Mergina, vos prieš kelias dienas ištekėjusi už septyneriais metais vyresnio amerikiečio garso režisieriaus Adamo Youngo, pirmą kartą papasakos ir tai, ką kai kurios merginos, kartu su ja dalyvavusios konkurse „Avon Voices“ padarė, tikėdamosis laimėti konkursą.

Adamas Youngas ir Evelina Anusauskaitė
Adamas Youngas ir Evelina Anusauskaitė
DELFI / Tomas Vinickas
Tuo tarpu TV laidų redaktorė, dainininkė ir projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ dalyvė Ingrida Kazlauskaitė pasakos bet kurią akimirką galinti mesti visus darbus ir tapti nieko neveikiančia princese. „Filipinuose iki šiol laukia turtuolis, siekinatis mano dėmesio“, - pasakos Ingrida. Jį mergina sutiko tuomet, kai prieš ketverius metus dalyvavo konkurse „Mis Žemė“. Anot dainininkės būtent ten ji išvydo kaip atvirai savo jaunystę ir laiką jaunos merginos atiduoda dvigubai vyresniems, tačiau itin turtingiems vyrams.
Ingrida Kazlauskaitė
Ingrida Kazlauskaitė
DELFI (P.Garkausko nuotr.)
„Man tokie santykiai tiesiog prostitucija“, - tiesiai šviesiai rėš aktorė ir pažinčių laidos „Būk mano meile“ vedėja Inga Norkutė. Moteris prisipažins vis dažniau sutinkanti jaunų vyrų, medžiojančių žinomas moteris. „Jie tikisi išpopuliarėti. Todėl džiaugiuosi savo vyrą sutikusi tuomet, kai nebuvau žinoma. Dabar jis prie manęs tiesiog neprieitų. O jei prieitų – aš į jį žiūrėčiau įtariai...“, - sakys Inga.
Inga Norkutė-Žvinienė
Inga Norkutė-Žvinienė
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
„Galėčiau gyventi užsienyje išlaikoma turtingo vyro. Tačiau pasirinkau gyvenimą Lietuvoje, nuomojamame bute“, - pasakos modelis ir gupės „Naujos pupytės“ narė, 29-erių Skaistė Steikūnaitė. Mergina pasakos ne kartą mačiusi kaip gražuolės lietuvaitės bando suvedžioti šeimas turinčius solidžius verslininkus. Anot jos, liaudyje vadinamas barakudas atpažinti itin lengva - jos atrodo taip, kad į jas atsisuka kiekvienas vyras. „Dėl pinigų jos gali padaryti viską. Jos net per galvas perlips, kad tik pasiektų savo tikslą“, - atvirai pasakos S.Steikūnaitė.
Skaistė Steikūnaitė
Skaistė Steikūnaitė
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Tuo tarpu aktorė Aušra Štukytė įsitikinusi, kad gerokai vyresnis turtuolis kartais gali tapti puikia išeitimi merginai, kuri Lietuvoje nei labai simpatiška, nei gabi. 33-ejų aktorė prisimins istoriją, kuomet viena jos bičiulė ištekėjo net už 40 metų vyresnio prancūzo turtuolio, ir taip savotiškai susitvarkė savo gyvenimą.
Aušra Štukytė
Aušra Štukytė
DELFI / Audrius Solominas
Dar viena herojė, rašytoja ir žurnalistė Laima Lavastė papasakos ne vieną istoriją merginų, savo jaunystę ir grožį iškeitusių į pinigus, bei įspės visas, trokštančias tokio gyvenimo. „Jokių vaikų, ir visiškas paklusnumas naujajam draugui“, - tvirtins Laima Lavaste.
Laima Lavaste
Laima Lavaste
DELFI / Tomas Vinickas
Tad koks gi gyvenimas laukia tų, kurios savo jaunystę ir grožį išmaino į pinigus? Ir kodėl tos, kurios senai galėjo pasinaudoti savo išvaizda ir susikurti pagrindą po kojomis, pasirinko kur kas sunkesnį kelią – sąžiningą darbą, bei tikrą meilę?
Jau šio vakaro gyvenimo būdo laidoje „Nuo...Iki...“, 19.55 tik per LNK.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis