S.Chlevickaitė: vienas sūnus – krepšininkas, kitas – muzikantas

Šį vakarą per LNK “Mis Lietuva” Sandra Chlevickaitė pirmą kartą viešai pristatys savo pačius brangiausius žmones – sūnus Augustą ir Emilį.

Šį vakarą LNK televizija nusidažys meilės spalva. Ir nors Moters dieną šventėme vakar, “Žvaigždžių duetai” su pačiomis gražiausiomis meilės dainomis dailiosios lyties atstoves sveikins šiandien. Iš dalyvių ir jų artimiausių žmonių lūpų išgirsite dar niekur negirdėtas meilės istorijas, pirmą kartą televizijos eteryje išvysite tuos, kurie visada yra šalia jūsų favoritų. Tado Rimgailos sužadėtinė, Rositos tėtis ir jaunesnioji dukra, Rasos Stoškuvienės vyras, Neringos mama ir daug kitų artimųjų šį vakarą pasirodys TV ekranuose.

Pirmą kartą “Mis Lietuva” Sandra Chlevickaitė pristatys savo pačius brangiausius žmones – sūnus Augustą ir Emilį. Kalbėdama apie meilę Sandra nė nedvejoja: “Mano vaikai – didžiausia mano gyvenimo meilė, mano džiaugsmas ir kiekviena diena. Aš tikiu, kad iš jų išaugs dideli žmonės su dideliais siekiais”.

LNK
Sandros ir krepšininko Šarūno Marčiulionio sūnus, dešimtmetis Augustas kiekvieną dieną praleidžia krepšinio salėje. Jis seka tėvo pėdomis ir tikisi būti tikra krepšinio žvaigžde, tad po mokyklos lekia tiesiai į treniruotes ar varžybas. “Būdamas 6 metų Augustas rimtai susidomėjo krepšiniu, nors tėtis niekada jo nespaudė. Namuose turėjome krepšinio lanką, tai bumbsėjo kiekvieną vakarą. Arba įsijungdavo sporto kanalą ir stebėdavo NBA lentelę. Net aš ten nieko nesuprasdavau, o jam buvo įdomu. Žinojo, kas su kuo žaidžia, kokie laimėjimai ir pralaimėjimai, mokėjo visas pavardes”, - prisimena Sandra.

LNK
Augustas krepšinį lanko jau 5 metus. Tėvas Šarūnas Marčiulionis mato perspektyvą ir nuolat stebi, kaip jam sekasi sportuoti. “Jei viskas bus gerai, jei neturėsiu traumų ar kažkokių didelių bėdų, tikiuosi atstovauti Lietuvai ir būti tikrai geru krepšininku,” – tokie žodžiai skamba vos iš dešimtmečio berniuko lūpų.

LNK
Kitas Sandros sūnus, keturmetis Emilis, taip pat nori sekti savo tėvo, hip-hop’o atlikėjo Andriaus Glušakovo – Pusho pėdomis. Sandra teigia, kad jis – labai muzikalus bei drąsus berniukas ir šypsosi prisiminus, kaip būdamas vos pusantrų jau stovėjo didžiojoje scenoje. “Stebėjo 10 tūkstančių žmonių ir jam tai patiko. Kitas pasirodymas su tėčiu buvo tada, kai Emiliui sukako 3 metai. O va tada tai turėjau tempti nuo scenos, nes jis norėjo užgožti visą grupę. Lakstė po visą sceną, bandė atkartoti atlikėjų judesius. Žinoma, visas dėmesys buvo skirtas Emiliui”.

LNK
Kol kas Sandra nesistengia nukreipti savo jaunėlio viena ar kita kryptimi, tačiau, kai sukaks penkeri, ketina spręsti, į kurių profesionalų rankas jį atiduoti. Sandra tikra: “Patikėkit, šis mažylis turi parako”.

Sandros ir kitų “Žvaigždžių duetų” dalyvių didžiausių meilių gražiausios istorijos – jau šįvakar 19 valandą per LNK.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis