I.Matijošaitienės atminimui - muzikinio projekto laida

Šį šeštadienį pagarbą visų mylimai Irenai išreikš ir muzikinis projektas „Žvaigždžių duetai“, kuriuose verslininkė dalyvavo prieš keletą metų.

A.Didžgalvio nuotr.

Elegantiška mažutė moteris su skaidria niekada nedingstančia šypsena – tokią Ireną Matijošaitienę prisimena LNK „Žvaigždžių duetų“ žiūrovai.

Žiūrovams bus parodytos gražiausios Irenos ir jos partnerio Ovidijaus Vyšniausko pasirodymų akimirkos – kaip padėka už tai, kad ji kažkada buvo šios muzikinės laidos scenoje.

Irena Matijošaitienė
Irena Matijošaitienė
LNK
„Norėjosi atsisveikinti su Irena - šiltai ir gražiai, atiduoti jai paskutinę pagarbą. „Duetuose“ ji pasirodė trumpai, bet paliko ryškų atspaudą mūsų komandos širdyse “, - sako viena „Žvaigždžių duetų“ prodiuserių Laura Paukštė.

„Žvaigždžių duetų“ vedėja Natalija Bunkė, su verslininke susidraugavusi dalyvaudama ketvirtajame muzikinio šou sezone, liko Ienos drauge visam gyvenimui...

„Dėkinga „Duetams“, kad juose sutikau Ireną, jog man teko ją pažinti, - sako „Žvaigždžių duetų“ vedėja Natalija Bunkė. – Tai žmogus, kuris visada buvo geros nuotaikos ir pilnas gyvenimo džiaugsmo“.

Su Irena ji dar labiau suartėjo prieš keletą savaičių su Matijošaičių šeima keliaudama po Filipinus.

„Dar prieš dvi savaites sėdėjome ant jūros kranto ir kalbėjomės, o dabar Irenos nebėra. Sunku tuo patikėti. Viena žinau - visi Irenos patarimai, jos išmintis ir toliau mane lydės per gyvenimą“.

Irena Matijošaitienė
Vaida Genytė Ireną Matijošaitienę taip pat pažino dalyvaudama „Žvaigždžių duetuose“.

„Mano prisiminimuose ji visada liks moterimi su šypsena. Visada pagalvodavau apie jos patyrimą, kai man būdavo bloga. Ji mokydavo mus nesigraužti dėl niekų, kurie juodina mūsų gyvenimus. Irena buvo stipri asmenybė, kuri kiekvienam iš „Žvaigždžių duetų“ dalyvių rasdavo pasakyti ką nors šilto“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis