Madų parade garsenybės varžėsi dėl dėmesio

Kaip ir kasmet išskirtinė publika susirinko pasidžiaugti naujausiomis Lietuvos bei užsienio svečių kolekcijomis ir pademonstruoti įmantrius įvaizdžius.

Šį kartą „Mados infekcijoje“ kaip niekada ryškiai pasidabinęs auksiniu švarku švietė verslininkas Žilvinas Grigaitis. Iš apačios boluojantys apdarai bylojo apie pavasarinę Ž. Grigaičio nuotaiką, verslininkas negailėjo šypsenų fotografams.

Žilvinas Grigaitis
Žilvinas Grigaitis
DELFI / Tomas Vinickas
Viena įmantriausių vakaro damų būtų galima įvardyti Europos Centro Golfo Klubo projektų vadovo Andriaus Jankausko žmoną Agnę. Veidrodžiais dekoruotos kaukės ir pilkų aukštyn sukeltų plaukų šukuosena A. Jankauskienę pavertė savotiška lietuvių Daphne Guinness (D. Guinness – buvęs modelis, stiliaus pažiba ir dizainerių mūza – aut. past.).
DELFI / Tomas Vinickas
Renginyje pasirodė ir mados korifėjus Juozas Statkevičius, svečiai kuždėjosi, kad naujasis dizainerio įvaizdis jam ypač tinka. Jaunatviška šukuosena ir stilinga barzda J. Statkevičiui nubraukė keletą metų.
Juozas Statkevičius
Juozas Statkevičius
DELFI / Tomas Vinickas
Pademonstravęs įvaizdžio išmonę, ne vienas garsesnis svečias paliko „Mados infekciją“ jau po pirmos dalies. Fotogalerijose – „Mados infekcijos“ publika.

Ryškieji:


Juodieji:

Kiti svečiai:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis