Grupė „Eilinis Elitas“ nustelbė madistus

Iš improvizacijų teatro „Kitas Kampas“ suburta grupė „Eilinis Elitas“ apsilankė „Mados infekcijoje“. Humoru nesiskundžianti kompanija renginyje sušmėžavo pasidabinusi nuotaikingais kostiumais ir nustelbė kitus garsius pramogų pasaulio veidus.

Penktadienį pademonstravę įmantraus stiliaus išmonę, antrąjį „Mados infekcijos“ vakarą svečiai buvo kuklesni. Nors netrūko ryškių spalvų, drąsiu įvaizdžiu išsiskyrė tik vienas kitas dalyvis. Ryškiausi buvo grupės „Eilinis Elitas“ nariai: Audrius Bružas, Kirilas Glušajevas, Martynas Nedzinskas ir Šarūnas Datenis. Aktorius A. Bružas sakė: „Manau, mums, kaip į elitą ir gerą skonį pretenduojančiai grupei, svarbu pradėti gilintis į madą, todėl nusprendėme pasidomėti ateinančių sezonų tendencijomis“.

Grupė ''Eilinis elitas''
Grupė ''Eilinis elitas''
DELFI / Tomas Vinickas

Mados naujienas stebėjo ir santūrią eleganciją pasirinkusi stilistės Agnės Jagelavičiūtės bei žurnalisto Saugirdo Vaitulionio pora, kuklų įvaizdį išlaikė ir režisierius Vytenis Pauliukaitis bei jo kompanionas – estetas Eugenijus Skerstonas.

Stilistė A. Jagelavičiūtė ir žurnalistas S. Vaitulionis
Stilistė A. Jagelavičiūtė ir žurnalistas S. Vaitulionis
DELFI / Tomas Vinickas

Išskirtinio dėmesio siekė verslininkas Žilvinas Grigaitis, tačiau jo įvaizdis šį kartą nesulaukė tiek žvilgsnių, kaip pirmąjį „Mados infekcijos“ vakarą. Tačiau pro fotografų objektyvus nepraslydo žymiausias Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius. Ypač originalus buvo J. Statkevičiaus apavas – gėlėmis išmarginti mados namų „Prada“ batai.

Verslininkas Ž. Grigaitis
Verslininkas Ž. Grigaitis
DELFI / Tomas Vinickas
J. Statkevičiaus batai
J. Statkevičiaus batai
DELFI

Svečiai stengėsi išsiskirti minioje šmaikštaudami neeiliniais aksesuarais ir detalėmis. Kurį „Mados infekcijos“ vakarą publika buvo stilingesnė – įvertinkite Jūs.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis