Garsios moterys atskleidė, ką simblizuoja raudona suknelė

Rotušėje į iškilmingą vakarą susirinko garsios Lietuvos moterys, pasipuošusios raudonomis suknelėmis. Čia vyko renginys, siekiantis atkreipti dėmesį į moterų sveikatą.

„Raudona suknelė“ – tarptautinė švietėjiška informavimo kampanija, skirta moterų širdies ir kraujagyslių ligų prevencijai. Kampanijos „Raudona suknelė“ svarbiausia žinutė skelbia: raudona suknelė – tai ne tik puošnus drabužis, tačiau ir raudonas pavojaus signalas! Suknelė – tai tarptautinė moters įvaizdžio dalis, o raudona spalva simbolizuoja sveikatą, gyvybę ir dinamiškumą bei atkreipia dėmesį į pavojų moters gyvybei!

Moterims žymiai dažniau nei vyrams nediagnozuojamos ir negydomos širdies ir kraujagyslių ligos. Moterų supažindinimas su miokardo infarkto ir insulto dažniausiomis priežastimis, rizikos veiksniais ir simptomais yra pirmasis žingsnis kovojant su šiomis ligomis, o tai gali išgelbėti daugelio moterų gyvybę.

DELFI / Kiril Čachovskij

Garbūs svečiai atėjo vilkėdami raudonai ar bent pasipuošę šios spalvos akcentu. Renginyje garsios moterys demonstravo raudonų vakarinių suknelių kolekciją.

Aistė Pilvelytė
Aistė Pilvelytė
DELFI / Kiril Čachovskij
DELFI / Kiril Čachovskij

Ant podiumo pasirodė dainininkės Aistė Pilvelytė, Evelina Sašenko, Kristina Zmailaitė, Eglė Juozapaitienė su dukra Ieva Juozapaityte, renginių vedėja ir atlikėja Donalda Meiželytė, TV laidų vedėja Daiva Tamošiūnaitė, mokslų daktarė Daiva Janulaitytė-Gunther, verslininkė Danutė Elzbergienė su dukra manekene Ernesta Elzbergaite.

Evelina Sašenko
Evelina Sašenko
DELFI / Kiril Čachovskij
Daiva Tamošiūnaitė
Daiva Tamošiūnaitė
DELFI / Kiril Čachovskij

Švietėjišką renginį vedė aktorė Nijolė Narmontaitė. Vakaro metu netrūko ir muzikos, melodingas dainas dovanojo ne viena podiumu žingsniavusi atlikėja.

Nijolė Narmontaitė
Nijolė Narmontaitė
DELFI / Kiril Čachovskij

Vakaro akimirkos - fotogalerijoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis