Holivudo gražuolės didelėmis pėdomis

Rodos, ekranų ar podiumų primadonos neturi jokių trūkumų. Jos žavi žvilgančiais plaukais, išpuoselėta oda ir nepriekaištingomis figūromis. Tačiau kai kurios aukštos gražuolės kompleksuoja dėl didelių pėdų. 42 dydis - tik pradžia...

Taip pat skaitykite:
Seksualiausios vyrų profesijos. Moterų nuomonė
A. Jasaitytė-Čeburiak: noriu dirbti psichologe, bet praeitis man trukdo
B. Nicholson: gyvenime noriu daug ką išbandyti

Cindy Crawford
Supermodelio C. Crawford pėda yra 42 dydžio, jos ūgis – 1,75 m. Vaikystėje mergina dažnai jautėsi nejaukiai dėl didesnių pėdų. Dabar manekenė ir TV laidų vedėja ramia širdimi avi atvirus sandalus ar smailianosius batelius, kurie vizualiai ilgina pėdą. „Žingsniuodama podiumu ne kartą kentėjau skausmą, avėdama per mažus batelius. Tačiau man dar pasisekė, kitos merginos turėdavo į 40 dydžio avalynę įsprausti 43 ar net 44 dydžio pėdas...“, – mados užkulisius atskleidė manekenė.

Manekenė Cindy Crawford
Manekenė Cindy Crawford

Audrey Hepburn
Legendinė aktorė A. Hepburn kadaise sakė: „Norėčiau turėti didesnę krūtinę, švelnesnės formos pečius, mažesnę nosį ir pėdas.“ Audrey Hepburn ūgis buvo 1,70 m, o pėda – 42 dydžio. Aktorė skųsdavosi, kad rasti gražius ir patogius batelius būdavo tikras vargas. Ji pirkdavo puse dydžio didesnę avalynę, nes A. Hepburn pėdos buvo kiek platesnės. Dažniausiai aktorė avėdavo balerinų tipo batelius lygiu padu.

Aktorė Audrey Hepburn
Aktorė Audrey Hepburn
tumblr.com nuotr.

Paris Hilton
Auksinei mergaitei P. Hilton išsirinkti tinkamus batelius 43 dydžio pėdoms – tikras galvos skausmas. Galbūt dėl to ji pati ėmėsi avalynės dizainerės darbo. „Prisipažinsiu, negaliu pakęsti savo pėdų, jos gigantiškos! Mados pasaulyje tai lyg prakeiksmas. Kai pamatau ryškiaspalvius „Gucci“, „YSL“ ar „Manolo Blahnik“ batelius, nė nebandau matuotis – žinau, kad mano dydžio tiesiog nebus, o jei ir atsiras, su jais atrodysiu it klounas“, – apgailestavo Paris. Verslininkė yra sakiusi, kad niekada neavėtų balerinos tipo batelių. Pasak jos, turint 43 dydžio pėdą tokia avalynė būtų tikra mados katastrofa.

Verslininkė Paris Hilton (kairėje) ir Nicky Hilton
Verslininkė Paris Hilton (kairėje) ir Nicky Hilton
AFP/Scanpix

Uma Thurman
Aukštaūgės aktorės (1,81 m) U. Thurman pėdos taip pat yra 43 dydžio, tačiau moteris problemų dėl jų nepatiria. Uma dažnai avi aukštakulnes basutes, nevengia ir sandalų lygiu padu. „Nejaučiu diskomforto dėl didelių pėdų, esu aukšta, tad jos atrodo proporcingai. Žinoma, kartais apmaudu, kai sužinau, kad į akį kritę bateliai baigiasi ties 41 dydžiu. Tačiau stilingos didesnių dydžių avalynės pasiūla nuolat auga. Artėjant premjeroms ir kitiems svarbiems renginiams batelių paiešką patikiu stilistui, jis pasirūpina, kad nelikčiau basa“, – juokėsi aktorė.

Aktorė Uma Thurman
Aktorė Uma Thurman
AFP/Scanpix

Elle Macpherson
Manekenė E. Macpherson yra vos dviem centimetrais aukštesnė už U. Thurman, o jos pėda – 44,5 dydžio. Bet Elle jau seniai išmoko smagiai pasijuokti iš nemažų pėdų. Dabar E. Macpherson modelio karjerą jau baigė, ji veda TV laidas, tad su problemomis dėl pėdų nesusiduria. Kadaise jai, kaip ir manekenei C. Crawford, teko kentėti demonstruojant drabužius ir avalynę. Filmuodamasi laidoms Elle avi jai patinkančius batelius, jei koja greitai pavargsta, pertraukėlių metu juos iškeičia į patogesnius.

Manekenė Elle Macpherson
Manekenė Elle Macpherson
Starstock/Photoshot/Scanpix

Kitos garsenybės didelėmis pėdomis
Sandra Bullock (42,5 dydis

Aktorė Sandra Bullock
Aktorė Sandra Bullock
Reuters/Scanpix

Beyonce (42 dydis)
Atlikėja Beyonce
Atlikėja Beyonce
Reuters/Scanpix

Kate Winslet (43 dydis)
Aktorė Kate Winslet
Aktorė Kate WinsletJac
Sipa Press/Scanpix

Oprah Winfrey (43 dydis)
Michelle Obama, Barackas Obama ir Oprah  Winfrey
Michelle Obama, Barackas Obama ir Oprah Winfrey
AFP/Scanpix
Jacqueline Kennedy (42 dydis)
Jacqueline Kennedy su dukra Caroline
Jacqueline Kennedy su dukra Caroline
tumblr.com nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis