Ž. Diawara išbandė save naujame amplua

Visai neseniai viena iš menų fabriko „Loftas“ įkūrėjų Živilė Diawara išbandė fotomodelio darbą. Pati būdama sostinės kultūros ikona, Ž. Diawara miesto žmogų mato kaip drąsią ir tvirtą charakterį turinčią asmenybę.

Tokiame amplua ją įsivaizdavo ir stilistai, nusprendę parinkti elegantiškos ir pašėlusios moters įvaizdį. Ž. Diawaros fotosesiją galima pamatyti atsinaujinusio bei savo logotipą pakeitusio miesto stiliaus centro „Europa“ žurnale „MAGic“.

Organizatorių archyvas

„Miesto žmogus turi būti drąsi, savo apranga išsiskirti nebijanti asmenybė, – sako Ž. Diawara. – Lietuvoje vis dar vyrauja masinei kultūrai pritaikyti produktai ir trūksta individualių sprendimų, todėl labai džiugu, kad prekybos centrai pradeda pamažu orientuotis ne į vartotoją, o asmenybę.“

Organizatorių archyvas

Ž. Diawaros teigimu, prekybininkai pirmiausia turėtų ne aklai sekti mados tendencijomis, o kurti išskirtinį įvaizdį bei siūlyti kokybiškas prekes ir paslaugas.

Organizatorių archyvas

Fotosesijoje dalyvavusi Ž.Diawara džiaugiasi galėjusi save išmėginti naujame amplua.

Organizatorių archyvas

„Nesu profesionalė, tačiau buvo labai smagu dirbti su žmonėmis, išmanančiais savo darbą, – pasakoja Ž. Diawara. – Stilistai mane matė dviejuose skirtinguose vaidmenyse: elegantiškame ir romantiškame bei energija ir laisve trykštančiame. Gyvenime tokia ir esu – vieną dieną noriu ryškių spalvų akcentų, o kitą – įsispirti į lengvus batelius ir tiesiog pasiduoti miesto ritmui.“

Organizatorių archyvas

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis