V. Matijošaitis: žmonos mirtis kitiems tapo keršto ginklu

Po daugiau nei 7 mėnesius trukusio tyrimo prieš kelias savaites pagaliau buvo paskelbtos Irenos Matijošaitienės mirties išvados. Kaip tai komentuoja velionės vyras?

„Tuo metu, kai su Irute pradėjome verslą, į jį atėjo daug įvairių žmonių. Tarp jų - ir vagių, ir buvusių banditų, su kuriais susidūriau dar dirbdamas teisėsaugoje. Ko gero, kai kurie iš jų iki šiol neišaugę iš banditiškų, „bachūriškų“ supratimų.

Todėl visi gandai susiję, kad neva aš prisidėjau prie žmonos mirties, tėra informacija, planingai pateikiama viešųjų ryšių kompanijos. Gaila, kad verslo nesutarimai perėjo į tokį sąskaitų suvedinėjimą. Nors žinant nusikalstamo pasaulio mentalitetą, net banditai tokiais metodais nepradeda keršyti“, - LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki“ teigs verslininkas Visvaldas Matijošaitis.

Vytautas Matijošaitis
Vytautas Matijošaitis
Stopkadras
Po daugiau nei 7 mėnesius trukusio tyrimo prieš kelias savaites pagaliau buvo paskelbtos Irenos Matijošaitienės mirties išvados. Taip pat buvo nutrauktas pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl galimo moters nužudymo. Pasak ekspertų, ponios Irenos mirčiai įtakos neturėjo jokie kitų asmenų galimai padaryti neteisėti veiksmai. O sunkūs sužalojimai, kuriuos 55-erių moteris patyrė savo namuose, tebuvo nelaimingas atsitikimas.

Verslininkui jokie kaltinimai oficialiai pateikti nebuvo. Tačiau mirus jo žmonai Irenai, žiniasklaidoje visų akys nukrypo į moters sutuoktinį. Kaip sako pats Visvaldas, užvirė tikras pragaras. Netruko pasigirsti gausybė spėlionių, kaip ir kodėl įvyko nelaimė, po kurios Irena mirė. Buvo teigiančių, esą pats Visvaldas pastūmė sutuoktinę, mat tarp poros kilo jau ne pirmas konfliktas.

Tokias kalbas sukėlė ant ponios Irenos smakro neva dar prieš mirtį atsiradęs nubrozdinimas bei praskelta lūpa.

Stopkadras
Viešoje erdvėje taip pat netrūko spėlionių, esą vienu turtingiausiu žmonių Lietuvoje tituluojamas verslininkas Visvaldas Matijošaitis turi gerokai jaunesnę meilužę. O žmonos mirtis jam itin palanki, mat skyrybų atveju pagal vedybinę sutartį jis būtų praradęs nemažą dalį turto.

Matijošaičiams priklauso žuvies produktus visai Europai tiekianti „Vičiūnų” įmonių grupė, kurios vertė įspūdinga - 600 milijonų litų, o apie turto dalybas skyrybų atveju viešai užsiminusi buvo ir ponia Irena.

Viso interviu metu verslininkas sunkiai tramdys ašaras. „Dar nesusitaikiau su mintimi, kad mano karalienės nėra. Netekti Irutės man – beprotybė. Viskas pasikeitė absoliučiai... Aš nemoku gyventi vienas, tačiau teks išmokti...“, - graudindamasis sakys verslininkas.

Irena Matijošaitienė ir Visvaldas Matijošaitis
Irena Matijošaitienė ir Visvaldas Matijošaitis
DELFI / Tomas Vinickas
Pirmas garsaus verslininko Visvaldo Matijošaičio interviu po žmonos Irenos mirties apie tai, kaip įvykiai jo ir žmonos namuose klostėsi nelaimės rytą? Kam ir kodėl naudinga jį šmeižti dėl žmonos mirties? Ir kaip jis gyvena šiandien, po daugiau nei 30-ies santuokos metų netikėtai mirus žmonai Irenai?

Jau pirmadienį 20.20 val. LNK laidoje „Nuo... Iki“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis