J. Statkevičiaus madų pristatyme pasirodys išskirtinė viešnia – garsiausia Lietuvos manekenė E. Vilkevičiūtė

Artėjančioje talentingojo Lietuvos dizainerio Juozo Statkevičiaus kolekcijoje išvysime ir vyriškus, ir moteriškus modelius. Čia netrūks pasaulinio lygio veidų, tarp jų ir žymiausia Lietuvos manekenėEdita Vilkevičiūtė. Darbuose besisukanti Edita į Lietuvą atvyks tik vienam vakarui, specialiai į dizainerio madų pristatymą.

Užsienyje Lietuvos vardą garsinanti E. Vilkevičiūtė gimtinės nepamiršta. Kaune gimusi mergina daugiausia laiko praleidžia keliaudama po pasaulį, ilgėliau apsistoja Niujorke, tačiau namais įvardija ne tik už Atlanto esančią mados sostinę, bet ir Lietuvą. J. Statkevičiaus kolekcijos demonstravimas jai taps puikia proga vėl apsilankyti gimtinėje. Išskirtiniame interviu portalui DELFI J. Statkevičius pasakojo pakvietęs E. Vilkevičiūtę dalyvauti kolekcijos pristatyme, ši pripažino esanti dizainerio gerbėja ir mielai sutiko, pasidžiaugė tuo pačiu galėsianti aplankyti ir šeimą.

Edita Vilkevičiūtė
Edita Vilkevičiūtė
Sipa/Scanpix

Editai teko žingsniuoti „Just Cavalli“, „Louis Vuitton“, „Chanel“, „Miu Miu“, „Balenciaga“, „Dries Van Noten“, „Zac Posen“, „Dolce & Gabbana“ ir gausybės kitų mados namų podiumais. 2008 m. E. Vilkevičiūtė pirmą kartą stojo į „Victoria's Secret“ angelų gretas, po metų dar kartą pristatė gundantį šių mados namų apatinį trikotažą. 2010 m. Edita jau trečią kartą žengdama su „Victoria's Secret“ angelais pagaliau pasipuošė ir garsiaisiais sparnais, kurie patikimi tik supermodeliams.

Edita Vilkevičiūtė
Edita Vilkevičiūtė
Scanpix

E. Vilkevičiūtė įamžinta žurnalų „Allure“, „i-D“, „V Magazine“, „Interview“ bei įtakingiausio mados pranašo „Vogue“ viršeliuose. Reklaminių kompanijų su gražuole nė nesuskaičiuosi, nuo „Etro“, „Calvin Klein“, „Versace“ iki „Emporio Armani“ bei „Dior“. Jai teko dirbti su žinomiausiais fotografais Terry Richardsonu ir Mario Testino, tapti jų modeliu – didelė sėkmė. Pastarojo daryta nuotrauka puošia „Vogue Paris“ spalio mėnesio viršelį, kuriame Edita vilki odinį mados namų „Balmain“ švarką, įvertintą daugiau nei 14 tūkst. litų. (Viršelį galite pamatyti ČIA.)

Jau kurį laiką E. Vilkevičiūtė bendradarbiauja su mados tinklu „H&M“, ji dalyvavo ir šiųmetėje rudens reklaminėje kampanijoje. Interviu su „H&M“ Edita yra užsiminusi, kad įvaizdis jai svarbus. Norinčios atrodyti puikiai, pasak modelio, turėtų pasirūpinti figūrai puikiai tinkančiu švarku ir kokybiškais džinsais. Savo stilių ji apibūdina kaip klasikinį ir šiek tiek mergaitišką.

Edita Vilkevičiūtė
Edita Vilkevičiūtė
Sipa Press/Scanpix

Pasaulinio pripažinimo sulaukusi manekenė pagal models.com reitingus šiuo metu užima 14 vietą tarp TOP 50 modelių. Edita lenkia legendines manekenes Kate Upton, Lindsey Wixon bei Georgią May Jagger.

Juozo Statkevičiaus 2014 m. pavasario ir vasaros kolekcijos pristatymas lapkričio 24 d. Bilietus platina TIKETA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis