Aktorė G. Petkutė: blogiečius vaidinti šimtą kartų lengviau

Serialo „Moterų laimė“ aktorė Goda Petkutė – dar tik trečiakursė studentė, bet veiklos pastaraisiais mėnesiais turėjo tiek, kad vos spėjo suktis.

Po paskaitų Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje – į serialo filmavimo aikštelę, iš jos – į baleto ar sekmadienį sostinėje pristatytos roko operos „Romeo ir Džiuljeta“ repeticiją. Aktorė labai džiaugiasi galėjusi prisiliesti prie kultinės lietuvių roko operos „Meilė ir mirtis Veronoje“ naujosios versijos.

„Vaidinti roko operoje, atgimusioje „Romeo ir Džiuljetos“ pavadinimu, buvo nepaprasta. Pirmiausia dėl to, kad teko padirbėti su režisieriumi Kęstučiu Jakštu. Jis ne tik pastatė puikų miuziklą, bet ir buvo sukūręs šiltą darbinę atmosferą, sugebėdavo motyvuoti aktorius“, – įspūdžiais iš užkulisių dalinosi G. Petkutė.

Roko operos fragmentas
TV3
Aktorė pasakojo, kad jai itin patiko režisieriaus sprendimas operoje pavaizduoti ne XVI a. Veroną, o šių laikų kiemus ir gatves: „Jis klasika tapusias eilutes pavertė šiems laikams aktualia drama. Prie to prisidėjo ir su mumis nuolat dirbdami choreografai – Dainius Bervingis ir Gintaras Visockis.“

Roko operoje Kapulečių fyfą vaidinusi G. Petkutė scenoje šmėžavo daug, tačiau jos vaidmuo nebuvo pagrindinis. O žiūrovų pamėgtame žiūrimiausios televizijos TV3 seriale „Moterų laimė“ ji – viena pagrindinių aktorių. Nors Godos patirtis dar nėra gausi, vaidybinės kryptys jau spėjo išryškėti: aktorės herojės nebūna šiltos, mielos ir geros mergaitės.

Akimirka iš roko operos
TV3
„Pirmą rimtą vaidmenį televizijos seriale gavau kaip tik „Moterų laimėje“. Tiesa, atlikau epizodinį striptizo šokėjos vaidmenį ir kitame televizijos seriale. Abu mano personažai buvo savotiški blogiečiai“, – sakė juokdamasi ji.

Ne vieną TV3 serialo „Moterų laimė“ gerbėją, išvydusį kaip Godos veikėja Eglė pasikeitė nuo šios gyvenimiškos dramos pradžios, turėjo ištikti lengvas šokas. Juk gera ir naivi mergaitė virto apsukria furija! Tokiu siužeto vingiu Goda labai džiaugiasi: „Iš savo patirties galiu pasakyti, kad blogiečius vaidinti šimtą kartų lengviau. Tokie personažai ir spalvingesni, ir žiūrovui įdomesni.“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis