Gyvenimas iš naujo pagal sausio mėnesio žurnalą „Moteris“

Sausio mėnesio žurnalo viršelio veidas – kulinarijos žurnalistė Beata Nicholson. „Moteris“ - Skaitomiausias mėnesinis žurnalas Lietuvoje.

• Grįžimą gyventi iš Londono į Vilnių kulinarijos žurnalistė Beata Nicholson vadina nauja pradžia („Būrimas prie puodų“, Virginija Majorovienė)

„Pokyčiai verčia mąstyti ir judėti į priekį. Nauji iššūkiai naujoje aplinkoje skatina bręsti, atidžiai pasižiūrėti į save“, – sako Beata Nicholson
Žurnalas "Moteris" (R. Mickevičiūtės nuotr.)

• Kaip medikas Vaidotas Burbulis tapo vyninės savininku? („Pasroviui į sėkmę“, Virginija Rimkuvienė)

„Kodėl vynas? Esu didelis tinginys, o ši sritis nereikalavo ypatingų pastangų“, – tvirtina Vaidotas Burbulis
Žurnalas "Moteris"

• Kokia bus mūsų ateitis: smegenyse implantuotos mikroschemos, virtualus seksas, atauginami organai, genetiškai modifikuoti žmonės? („Pirmyn į ateitį“, Virginija Rimkuvienė)

• Bent kartą esame mėginę ar bent svajoję pradėti gyvenimą iš naujo. Ar visada verta jį keisti? („Gyvenimas iš naujo“, Virginija Rimkuvienė)

• Jums nieko netrūksta, bet vis tiek jaučiatės nelaimingi? Pasekite sau pasaką („Tikra pasaka“, Ana Treščina)

• Jėgoms atgauti rinkitės pirtį („Karščio terapija: kokią pirtį rinktis?“, Virginija Rimkuvienė)

• Ką turėtų į savo lagaminus krautis naujus metus pradedantieji atostogomis?(„Kryptis“, nuotraukos – Agnės Gintalaitės, stilius – Justės Kubilinskaitės); Tarpsezoninės kolekcijos vykstantiems ten, kur šilčiau arba kur šalčiau („Naujas kruizo vėjas“, Deimantė Bulbenkaitė)

Naujų įspūdžių ir impulsų, kaip pakeisti savo stilių, tegul suteikia aplankytos šalys, jų kultūra, tradicinių kostiumų raštai, kirpimas
Žurnalas "Moteris"

• Prieš Naujuosius dažna prašluoja savo spintą – juk laukia išpardavimo metas. Kaip pigiai apsipirkti Berlyne, Londone ir Paryžiuje? („Pirk, kol nukrisi“ , Lina Nevirbickienė, Vilma Anusaitė, Neria Lejay)

• Fotografas Tomas Kauneckas, žurnalistė Asta Stašaitytė-Masalskienė, kinotyrininkė Greta Akcijonaitė dalijasi patirtimi, kaip gera žiemą iškeisti į vasarą („Žiemoti ten, kur šilta“, Virginija Majorovienė, Jolanta Vazbutaitė)

Kaip paskaidrinti tamsias ir šaltas žiemos dienas? „Nusipirkti lėktuvo bilietą ir patraukti ten, kur šilta“, vieningai teigia mūsų herojai
Žurnalas "Moteris"

Žurnale taip pat skaitykite: interviu su režisieriais Ramune Kudzmanaite („Pradėjau tikėti savimi“, Virginija Majorovienė) ir Emiliu Vėlyviu („Gerojo berniuko žaidimai“, Virginija Majorovienė), viena ryškiausių Suomijos teatro ir kino žvaigždžių Tommiu Korpela („Kuklus išrankusis“, Violeta Baublienė), plastinės rekonstrukcinės chirurgijos specialiste Gyte Grigonyte-Babajan („Plieninė magnolija“, Jolanta Vazbutaitė). Paviešėkite vilnietės Arūnės Kontautaitės namuose („Arūnės tvirtovė“, nuotraukos – Annos Stanevičienės, tekstas – Jolantos Vaitiekūnienės). Pasinerkite į Tarptautinį kulinarinių nuotraukų festivalį Paryžiuje („Smaguriauti akimis“, Neria Lejay). Kaip investuoti į vyną ir meną nepakliūnant į gražbylių pinkles? („Vyno ir meno skonis“, Eglė Rindzevičiūtė). Patirkite lėto maisto gaminimo teikiamą džiaugsmą („Vakarienė be streso“, parengė Giedrė Barauskienė).

„Aš pati savo priežiūrai skiriu nelabai daug laiko, nes jo tiesiog neturiu. Geriau pasidarau kokią naujųjų medicinos technologijų procedūrą, ir man ramu“, – sako Gyte Grigonyte-Babajan
Žurnalas "Moteris"
„Atėjau, pamačiau už lango du žydinčius kaštonus, dangų ir įsimylėjau“, – apie pirmą įspūdį pamačius būsimus savo namus pasakoja Arūnė Kontautaitė
Žurnalas "Moteris"

Malonaus skaitymo ir gražių švenčių!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis