Amžinos nuotakos: gražios ir turtingos, bet niekaip negali ištekėti

Jos gali turėti viską, ko nori. Viena, ko trūksta - laimės asmeniniame gyvenime, šeimos židinio jaukumo. Ir šios garsenybės gali kartoti, kad joms visiškai nereikia šeimos, kad tai nėra jų gyvenimo tikslas, jų akyse galima išskaityti su tuo susijusius išgyvenimus.

Meilės trokštančiai Cameron Diaz - 41-eri, tačiau ji iki šiol vieniša. Nors aktorės biografijoje - galybė romanų, nė vienas pretendentas jai nepasipiršo. Tiesa, 2009-aisiais buvo paskelbtos sužadėtuvės su modeliu, tačiau iki altoriaus jie taip ir nenuėjo.

Cameron Diaz
Reuters/Scanpix

Amžina nuotaka laikoma ir Renee Zellweger. Tiesa, negalima teigti, kad ši 44 metų aktorė nebuvo ištekėjusi. 2005-aisiais Zellweger susituokė su kantri muzikos daininku Kenny Chesney, tačiau santuoka truko lygiai 128 dienas ir buvo nutraukta garsenybei paprašius. "Tai buvo didžiausia mano gyvenimo klaida", - vėliau prisipažins aktorė. Atlikėjas neleisdavo Renee net susitikinėti su draugais, nesuprato šios pomėgių.

Renee Zellweger
Sipa Press/Scanpix
Nesėkmingas ir Kylie Minogue (45 m.) šeiminis gyvenimas. O juk australų daininkė ir aktorė jau seniai svajoja apie santuoką. Beje, ne kartą sklido kalbos apie Kylie tuoktuves, tačiau tai taip ir liko kalbomis.

Kylie Minogue
AFP/Scanpix
43-ejų supermodelis Naomi Campbell taip pat papildo gražių, garsių ir turtingų nuotakų sąrašą. Jau atrodė, kad jos ryšys su rusų verslininku turtuoliu Vladislavu Doroninu baigsis santuoka, deja, po kelerius metus trukusių santykių oligarchas pasirinko jaunesnį modelį. Naomi Campbell draugysčių sąraše - ryšiai su boksininku Maiku Tysonu, aktoriumi Robertu de Niro ir kt.

Naomi Campbell
AFP/Scanpix
Viena garsiausių ir neabejotinai gražiausių aktorių, filmų prodiuserė Charlize Theron taip pat turėjo ne vieną garsų ir ilgai trukusį romaną, tačiau taip ir neištekėjo. Į žurnalistų klausimus apie asmeninį gyvenimą 38 m. aktorė reaguoja itin jautriai.

Charlize Theron
Scanpix
Iki šiol santuokai nepasirengusi ir viena iš seniai iširusios, bet vis dar žinomos grupės "Spice Girls" narė Geri Halliwell. Nors 41 m. atlikėja augina 7-erių metų dukterį Bluebell Madonną, Geri niekada nebuvo užmezgusi ilgai trukusių asmeninių santykių.

Geri Halliwell
Reuters/Scanpix
Tuoktis neketina ir to neslepia amerikiečių aktorė Kristin Davis. 48 metų moteris mano, kad santuoka - pasenęs stereotipas, kuris nebeaktualus šiuolaikiniame gyvenime. Beje, Kristin visada atsisako patvirtinti gandus apie galybę savo romanų. Prieš dvejus metus Kristin įsidukrino Gemmą Rose.
Kristin Davis
Sipa Press/Scanpix

*****
Atsakykite į anketos klausimus ir laimėkite 100 Lt dovanų kuponą apsipirkti internetinėje parduotuvėje www.apatinukai.lt.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis