Jie įrodė: žili plaukai - tai dar ne senatvė!

Tikite ar ne, bet Motina Gamta žino, ką daro. Ir jei jūs įnirtingai kovojate su natūralia plaukų spalva, o ypač – laiko pasidabruotais - norime patarti: liaukitės.

Pateikiame akivaizdų pavyzdį – visą plejadą asmenybių, kurios nebijo rodyti žilų plaukų, drąsiai demonstruoja savo amžių. "The New York Times" žurnalistė neseniai paskelbė: „Gal blondinės ir yra patrauklesnės, tačiau mes, žilagalviai esame tikresni, drąsesni ir įdomesni“. Net Kembridžo hercogienė Kate Middleton, kurios plaukų pavydi mažiausiai pusė pasaulio moterų, nebijo parodyti, jog ir ji turi žilų plaukų.

Žili plaukai nebėra senatvės sinonimas. Tokių plaukų neslepiantys žmonės įrodo turintys savo stilių. Ir yra daugybė garsenybių, kurios nesijaučia blogai, rodydamasis viešumoje laiko nubalintais plaukais. Šie žmonės yra charizmatiški, malonūs, orūs ir net seksualūs!

Tekste aprašomos asmenybės gali pretenduoti į gebančių senti subtiliai sąrašą. Įsitikinkite patys – žila spalva yra itin patraukli.

1. Richardas Gere'as
"Nemanau, kad reikia trukdyti senėjimo procesui. Tegul tai vyksta, - sako niekada žavumo neprarandantis aktorius CNN televizijai. - Man brandus amžius suteikia galimybę būti atviram ir natūraliam." Atrodo, kad tokia filosofija Gere'ui padeda oriai pasitikti senatvę.

Scanpix

2. Jamie Lee Curtis
Aktorė prisipažįsta ilgai bandžiusi stabdyti bėgantį laiką ir slėpusi žilus plaukus. Kia kurie artimieji norėjo, kad ji ir toliau dažytų plaukus. Tačiau vieną dieną Jamie liovėsi tai dariusi ir artimieji pripažįsta, kad ji teisę į savo amžių.

Scanpix

3. Johnas Slattery's
Aktorius ėmė žilti, būdamas dar gana jaunas. "Ir atrodyčiau sau kaip vampyras, jei tuos plaukus dažyčiau,“ - interviu "The Daily Beast“ pasakojo jis. To Johnas neketina daryti ir ateityje, dėl ko mes, žinoma, tik džiaugiamės.

Scanpix

4. Judi Dench
Nors aktorė tikina nekenčianti senatvės ir seno pasaulio, tačiau, akivaizdu, moka tai prisijaukinti. Ir kas paneigs, kad žili plaukai šiai garsenybei puikiai tinka.

Scanpix

5. George'as Clooney
Niekada žavesio ir kandaus liežuvio neprarandantis aktorius svarsto, kad lyg ir turėtų būti neramu žiūrėti ekrane į save, vis labiau senstantį, tačiau jis jaučiąsis patogiai. „Myliu savo žilus plaukus, savo raukšles, myliu savo veidą, kuris atskleidžia kur kas daugiau charakterio, nei tada, kai man buvo 20 ar 30“, - tvirtina Clooney.

Scanpix

6. Helen Mirren
Kokia ponios Mirren subtilaus senėjimo paslaptis? „Nežinau. Tiesiog suprantu, kad tai yra neišvengiama, ir susigyvenau su tuo“, - šypsosi aktorė. Belieka palinkėti, kad visi turėtų tokį ramų ir išmintintgą požiūrį.

Scanpix

7. Alec'as Baldwinas
Žylančiam Alec'ui teko dažyti plaukus dėl savo vaidmens kino filme. Šiam pasibaigus jis liovėsi dažęs. Ir dabar kone su kiekviena diena darosi vis žilesnis.

Scanpix

8. Diane Keaton
Garsus kirpėjas Fredericas Fekkai kartą pavadino Keaton viena iš nedaugelio Holivudo moterų, kurios žili plaukai ir keletas raukšlių yra priimami kaip normalūs gyvenimo požymiai. Keaton pati sakė, kad geriausia senėjimo dalis yra tai, kad ji išmoko branginti kiekvieną akimirką.

Scanpix

9. Pierce'as Brosnanas
Nors jis žilas ir raukšlių veide - ne viena, jis vis dar tituluojamas sekso simboliu. Aktorius labai ramiai reaguoja į bėgantį laiką ir džiaugiasi vis mažėjančiu savo ego jausmu. ˜„Turite prisitaikyti prie savo amžiaus, savo metų ir džiaugtis, kad sugebėjote ateiti iki čia“, - pataria aktorius.

Scanpix

10. Emmylou Harris
Daininkė ėmė žilti, kai jai buvo vos 20 metų. Iš pradžių moteris intensyviai juos dažė, tačiau paskui liovėsi. „Ir tai yra geriausias dalykas, kurį aš kada nors padariau, - sako Harris. - Didžiuojuosi būdama visiškai žila. Jei galiu paskatinti kitas moteris, sakau: tai yra puiku, būkime išdidžios – mes tuo žilus plaukus užsidirbome!"

Scanpix

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis