Džordana: kai moteris namie šliaužioja vien su chalatu - tai nėra gerai

„Dabar yra mano gražiausias gyvenimo etapas: tiek asmeniniuose santykiuose, tiek karjeroje. Šiuo metu aplink vyksta labai daug gražių dalykų...“, – taip pokalbį pradeda viena populiariausių Lietuvos atlikėjų Džordana Butkutė, sutikusi su Moteris.lt skaitytojomis pasidalinti savo asmeninio gyvenimo užkulisais.

Džordana, ar vasario 14–oji, o, tiksliau, Valentino diena, jums yra reikšminga?

Mums su Elegijumi vasario 14 yra reikšminga diena ne todėl, kad tai Valentino diena, o todėl, kad aš jau 3 metus nebevartoju alkoholio, ir dėl šio sprendimo mes vis dar esame kartu. Vasario 14-ąją, prieš trejus metus, mes susipykome dėl mano blogo įpročio, ir, manėme, kad skirsimės visam laikui. Tačiau tada supratau, kad jau pavargau nuo tokios būsenos ir pagalvojau: „Ką aš darau?“. Be abejo, pasikeisti mane labiausiai paskatino meilė ir žmogaus buvimas šalia: Elegijus padėjo viską ištverti, manimi be galo rūpinasi iki šiol ir supranta, kaip jaučiuosi, ką galvoju, be žodžių.

Mes su vyru, kai susiginčijame, stengiamės rasti kompromisą abu, bet turbūt, jei tenka kažkuriam nuolaidžiauti, dažniau tai būna Elegijus.D. Butkutė

Su Elegijumi kartu esame jau 5 metai, tačiau neturime kada ir dėl ko pyktis. Na, mūsų gyvenimo ritmas galbūt skiriasi nuo kitų porų. Mes stengiamės tik džiaugtis vienas kitu – juk abu viską pradėjome nuo nulio.

Džordana su mylimuoju Elegijumi.
Džordana su mylimuoju Elegijumi.
Klubas.lt (M.Jurkutės nuotr.)

Nejaugi norite pasakyti, kad jūsų santykiuose nebūna ginčų ar barnių? Galbūt kažkuris tokiose situacijose nuolaidžiauja?

Būtų visiška nesąmonė, jei vienas žmogus reikštų savo nuomonę, o kitas tik tylėtų ir linkčiotų - vien tam, kad tik nesusipyktų. Juk kiekvienas turime savo nuomonę, todėl ginčytis, o kartais ir supykti ginant savo tiesą, yra normalu. Mes su vyru, kai susiginčijame, stengiamės rasti kompromisą abu, bet turbūt, jei tenka kažkuriam nuolaidžiauti, dažniau tai būna Elegijus. Bet, mano nuomone, tikras vyras taip ir turėtų turėtų elgtis – džentelmeniškai. Žinoma, viskas priklauso nuo situacijos.

Kiti sako: „25 metus gyvenome kartu ir nei balso nebuvome pakėlę vienas prieš kitą ar prie vaikų“. Nesąmonė, meilė ir visas gyvenimas neturi būti tarsi zebro kailis – vien juoda arba balta. Aš visa tai įsivaizduoju kaip vaivorykštę, permainingą dalyką, kuriame nėra kraštutinumų - tai šviesiau, geriau, tai vidutiniškai, tai tamsiau, blogiau, bet, žiūrėk, Dievas taip sudėlioja, jog ir vėl viskas stoja į savas vietas.

Elegijus Strasevičius ir Džordana Butkutė-Strasevičienė
Elegijus Strasevičius ir Džordana Butkutė-Strasevičienė
Klubas.lt (J.Baliutavičiaus nuotr.)

Kadangi jau kelerius metus puoselėjate tokius gražius santykius, norisi paklausti: kaip manote, ar tam, kad vyras nuolat mylėtų ir geistų, moteris privalo būti paslaptinga?

Kiekviena moteris privalo turėti kažkokią paslaptį, nes moteris be paslapties – kaip gėlė be kvapo... O kokia tai paslaptis – visai nesvarbu. Galbūt kai kurios moterys gali nuo savo vyrų nuslėpti moteriškus dalykėlius: tokius kaip dažymasis, pasipuošimo procesas ar panašiai. Bet mes visada būname su Elegijumi kartu, todėl jis viską mato ir, reikalui esant, padeda - net kosmetikos ar higieninių priemonių nuperka, jei prašau.

Žinoma, kartais slepiu tam tikrus dalykus, bet dažniausiai tuos, kurių vyrams tikrai nereikia matyti ar žinoti, arba tai darau ruošdamasi vyrą kaip nors nustebinti. Bet staigmenų man irgi nereikia planuoti, nes viskas gaunasi natūraliai: pamatau gražų daiktą, kuris jam patiktų ir tiktų, imu ir nuperku ar kažkaip panašiai.

Kokia didžiausią klaidą, Jūsų nuomone, daro su vyru gyvendamos moterys?

Klaida, kai moteris visiškai neranda laiko sau ar tiesiog būna „nesusitvarkius“, namie šliaužioja vien su chalatu - tai nėra gerai. Aš ir pati namie vaikštau pižama ar chalatu apsivilkusi - viskas čia gerai, bet nereikia persistengti: juk galima bent plaukus susišukuoti, susitvarkyti, ar šiek tiek pasidažyti. Aišku, su priklijuotomis blakstienomis miegoti ar namie nuolat su aukštakulniais vaikščioti tam, kad visada būtum seksuali, graži, geidžiama - irgi nesąmonė. Bet kuriuo atveju, vyrams labiausiai patinka organiškas moters grožis, kad ir atsikėlusios anksti rytą: kiek susivėlusi, dar nevisai prabudusi, nepasidažiusi. Man Elegijus visuomet išsako pastabą: „Kam reikia tiek daug dažytis?“.

Tad pabaigai - palinkėjimas visoms moterims: būkite moteriškos, neskubėkite laikyti keturių kampų, leiskite vyrams jus mylėti ir jumis rūpintis. Ir, žinoma, nebijokite parodyti savo mylimiesiems, kaip juos mylite ir vertinate. Tada šeimoje viskas bus gerai. 

Džordana Butkutė: „Dabar yra gražiausias mano gyvenimo etapas“.
Džordana Butkutė: „Dabar yra gražiausias mano gyvenimo etapas“.
Asmeninio archyvo nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis