Alinos Kabajevos meilės istorijos: nuo milicininko iki prezidento

Alina Kabajeva (30 m.) – garsi sportininkė ir aukštuomenės liūtė. Vos penkiolikos ji laimėjo olimpinį aukso medalį, aštuoniolikos jau rikiavosi Valstybės Dūmos deputatų gretose, o kai jai suėjo 25-eri – ją visi pradėjo vadinti „pirmąją Rusijos meiluže“.

Didysis sportas mažajai Alinai

Alina Kabajeva sportuoja nuo pat ankstyvos vaikystės. Kad mergaitės gyvenimas bus susietas su sportu, buvo nuspręsta dar prieš jai gimstant. Jos tėvai buvo sportininkai, todėl šie, nieko nelaukę, kone tiesiai iš lopšio nuvedė Aliną į sporto salę, kur ir patys dažnai leido laiką bei treniravosi. Kaip įprastai būna čempionų šeimoje, mergaitę ruošė patys geriausi treneriai.

Neapsakomas grožis, plevėsuojantis ant ledo ir žavėjimasis šia sporto šaka SSRS šalyse lėmė tai, kad Kabaeva pasirinko dailųjį čiuožimą. Vis dėlto, planai labai greitai keitėsi. 

Vida Press
Taškente (Alinos Kabajevos gimtajame mieste) tuo metu nebuvo gerai įrengtos čiuožyklos. Taigi, Alinai neliko nieko kito kaip užsiimti menine gimnastika. Labai greitai ji tapo lyderė ir buvo tų sportininkų, kuriems prognozuojama itin sėkminga sportinė karjera, gretose. Mergaitės mama suprato, kad gimtajame mieste jos dukra nepasieks pasaulinio pripažinimo, todėl visa šeima persikėlė gyventi į Maskvą.

Maždaug po metų intensyvių treniruočių sostinėje, mergaitė buvo įtraukta į kruopščiai atrinktą Rusijos komandą. Jauna sportininkė 1999 metais tapo absoliučia pasaulio čempione. Netrukus prasidėjo pirmosios Alinos Kabajevos meilės istorijos užuomazgos. Po šalį sklido daug gandų. Čempionė, bandydama įgyti žmonių pasitikėjimą, ir paneigti tai, kas rašoma bulvarinėje spaudoje, su džiaugsmu ir atvirai pasakojo apie savo meilės nuotykius.

Vida Press
Pirmoji meilė

Labai mažai kas yra žinoma apie Alinos jaunystės romanus, nes, kaip žinia, visą savo jaunystę ji praleido treniruoklių salėje. Tačiau pirmasis sportininkės romanas labiau primena Šekspyro tragediją nei laimingą meilės istoriją. Jauna, visa spindinti ir labai talentinga Alina Kabajeva įsimylėjo milicijos kapitoną Šalvą Muselianą.

Vida Press
2000-aisiais sportininkė pasiekė populiarumo viršūnę ir atvėrė dūšią spaudai. Apimta aistros, Alina kiekvienam žurnalistui nuoširdžiai pasakojo apie savo jausmus. Kiekvienas interviu – sielos šauksmas. Kabaeva stengėsi papasakoti visuomenei tai, kaip jos mylimasis sugebėjo palenkti ją į savo pusę ir užkariauti jos – nugalėtojos - širdį. Ji netgi paslapčia kalbėjo apie artėjančias judviejų vestuves...

Vis dėlto šioje istorijoje romantika truko neilgai. Šalva turėjo rimtų problemų darbe – buvo surengtas tarnybinis tyrimas. Jo vadovai bandė išsiaiškinti, už kokius pinigus jis padovanojo savo nuotakai prabangų automobilį. Virš Alinos galvos kaupėsi tamsūs debesys, prasidėjo apklausos maratonas. Negana to, ji iš spaudos sužinojo tiesą apie asmeninį savo mylimojo gyvenimą. Pasirodo, jos sužadėtinis yra vedęs.

Vida Press
Kabajevos svajonės išsisklaidė kaip rytinis rūkas. Šalvos žmona Olga nesiruošė tylėti. Ji davė oficialų interviu, kuriame moteris su pačiomis didžiausiomis Rusijoje leidybos įmonėmis pasidalijo savo požiūriu į susidariusią situaciją. Ji buvo šokiruota, iš žurnalistų sužinojusi apie artėjančias savo vyro ir Kabajevos vestuves.

„Publikacija apie tai, kad Alina ketina tuoktis, mane pritrenkė. Paskambinau vyrui ir išreiškiau pasipiktinimą: kodėl jis taip greitai nurašė mus – mane ir mano dukrą Nanią – iš savo gyvenimo?!“ - atvirai piktinosi teisėta sutuoktinė Olga.

Vida Press
Kabajeva pritilo, prašė spaudos atstovų jos pasigailėti, atsisakė komentuoti susidariusį meilės trikampį. Šalva Muselianas išsiskyrė su žmona. Buvo kalbama, kad būtent Alina įkalbėjo mylimąjį išsiskirti su sutuoktine, tačiau Šalvą antra kartą išdavė sportininkę. Kuomet jo santykiai su Kabajeva ištiko nepakeliami sunkumai, jis po truputį atšalo ir nutolo nuo jaunosios sportininkės.  Naująja lovelaso aistra tapo aktorė Ana Gorškova. 

Alina Kabajeva įsiuto. Jos artimų žmonių ratas išdavė, kad moteris pagrasino Gorškovai sugriauti jos kino karjerą. Gal sutapimas - bet Ana, kaip tyčia, labai greitai dingo iš televizijos ekranų ir net iš Museliano gyvenimo.

Vida Press
Kabajeva 2002 metais Ispanijoje iškovojo pasaulio čempionės titulą. Ji taip pat tapo absoliučia čempione Europoje, o 2004 metais Atėnų olimpinėse žaidynėse maudėsi šlovės spinduliuose, nes laimėjo visus įmanomus medalius. 2007-aisiais moteris oficialiai paskelbė baigianti savo sportinę karjerą. Na, o štai jos ilgai trukusį romaną santuoka taip ir nevainikavo. Žymi sportininkė Alina Kabajeva paliko savo sužadėtinį Šalvą Muselianą.

„Taip, mes, be abejo, išsiskyrėme. Tai buvo abipusis sprendimas. Mes išsaugojome gerus santykius ir, manau, kad mes liksime draugais“, - komentavo A. Kabajeva.

Rusijos meilužė

Taigi, Kabajevos gyvenime atverstas naujas – baltas popieriaus lapas. Ir jos kitas romanas tapo be galo populiarus visame pasaulyje. Apie jį nekalba tik tingūs Rusijos gyventojai ir pati Kabajeva.

V. Putinas apdovanoja čempione tapusią A. Kabaevą
Vida Press
Laikraštyje „Московский корреспондент“ 2008 metų balandį pasirodė skandalingas straipsnis apie artėjančias Kabajevos vestuves su Rusijos Federacijos prezidentu – Vladimiru Putinu (61 m.). Naujienos akimirksniu pasiekė Europos žiniasklaidą.

Jelizaveta Ovčinikova, Alinos atstovė spaudai, atsisakė komentuoti prezidento ir buvusios sportininkės santykius ir pareikalavo, kad laikraščiai paneigtų šį, „tariamą“ romaną.

A. Kabaeva - Rusijos federacijos dūmos narė
Vida Press
Rusijos prezidentas tą patį mėnesį pareiškė, kad leidinyje „Московский корреспондент“ nėra nei vieno žodžio tiesios. Tą pačią dieną (koks sutapimas!) generalinis leidybos direktorius nusprendė sustabdyti leidžiamo laikraščio veiklą. Pasak jo, dėl patirtų nuotolių, tačiau tuo daugeliui sunku patikėti. Gandai apie Putino ir Kabajevos meilę įgijo pagreitį.

Dūmoje - su Josifu Kobzonu ir Valentina Tereškova
Vida Press
O juos - lyg tyčia - lydi visa virtinė sutapimų. Netikėtos Rusijos lyderio V. Putino skyrybos su žmona. Gandai apie tai, kad Kabajeva pagimdė ir augina du Putino vaikus. Kad Rusijos prezidentas jaunai mylimajai nupirko pilį. Kad ant gražiosios rusaitės rankos pastebėtas sutuoktuvių žiedas.

Gandų netrūko ir artėjant Sočio olimpiadai. Vakarų spauda bei blogeriai rašė, kad olimpinę ugnį uždegs pati A. Kabajeva - tai būsianti įsimylėjusio valdovo dovana savo išrinktajai. Gandai nebuvo iš piršto laužti. Tiesa, A. Kabajeva buvo viena iš deglo nešėjų, perdavusi fakelą kitiems sportininkams.

Sočyje Kabaeva olimpinę ugnį perdavė dailiojo čiuožimo žvaigžei Irinai Rodninai
Vida Press
Kalbant apie visus gandus įdomu yra tai, kad nė dėl vieno gando nei V. Putinas, nei A. Kabajeva nesikreipė į teismą...

Apie Putiną ir jo moteris:
- V. Putinas ir moterys: žmona - vienuolyne, perpus jaunesnė gražuolė rūmuose augina vaikus

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis