Liucina: esu labai ambicinga ir nuolat iš savęs kažko reikalauju

25-erių Liuciną Rimgailę dauguma pažįsta iš TV projekto "Skonis", kuriame keksiukų kepėja save laikanti moteris sėkmingai nužygiavo iki finalo. Kaip saldumynų mėgėjai pavyksta išsaugoti gražią figūrą ir gerą nuotaiką, sužinokime iš jos pačios.

Ar dažnai sportuojate?

Tikrai nesu geriausias sveikos gyvensenos pavyzdys, tačiau aktyvumo mano gyvenime išties netrūksta. Visuomet mėgdavau pajudėti, nuo vaikystės dievinu šokį. Dėl to visuomet patiko nueiti į įvairaus pobūdžio areobikos ir kitokias treniruotes, o nuo praeitos savaitės kaip tik pradėjau lankytis vienoje treniruoklių salėje. Seniai žadėjau tai padaryti, tačiau vienai niekaip nepavykdavo priprasti ir prisirišti prie naujos sportinės veiklos. O čia pradėjome lankyti kartu su vyru - netgi jis pradėjo keltis anksčiau, nes abiems patinka taip pradėti dieną.

Manau, kad sportas yra šiuolaikinė viena populiariausių ir teigiamiausių "madų". Tik suprantama, ne tada, kai mergaitės apsirengia gražią sportinę aprangą, pasidaro nuotrauką rūbinėje ar tualete ir kelia į socialinius tinklus. To, tiesą sakant, nesuprantu...

Liucina kartu su kitomis garsiomis moterimis dalyvavo "Adidas" surengtoje šokių pamokoje.
DELFI / Šarūnas Mažeika

Tuo tarpu bent jau kol kas žadu sporto salėje lankytis 2-3 kartus per savaitę. Be siektino rezultato, man tai taipogi tam tikra užduotis, kurią kaip ambicingas ir nuolat iš savęs kažko reikalaujantis žmogus, stengsiuosi įvykdyti. Be abejo, vasarą sudėtingiau bus laikytis režimo, nes mums tuomet - pats darbymetis, o ir palakstyti ar paminti dviratuką smagiau gryname ore.

DELFI / Šarūnas Mažeika

Jūsų vyras - ilgametis šokių ansamblio "Žuvėdra" narys, šokių mokytojas Tadas Rimgaila - ar šokate su vyru?

Daugumos akyse - mano vyras vis dar šokėjas. Tačiau Tadas jau antrus metus visiškai nešoka (išskirtiniais atvejais su Tina), todėl ir mes pasisukame nebent vakarėlyje, gimtadienyje.

Liucinos ir Tado Rimgailos fotosesija
Fotosesijas kitiems rengiantys Liucina ir Tadas savo pavyzdžiu parodė, jog priešvestuvinė ar povestuvinė fotosesija gali būti ir kitokia
tanguris.com

Šiaip tik neseniai sužinojau, kad šokti jį gali priversti tik darbas arba labai gera muzika. Todėl išgirdus gražią dainą per radiją, būna, jog ir namuose šiek tiek pašokame. Tai visuomet labai pakelia ūpą! Jei atvirai, kažkiek ilgiuosi tų laikų, kai buvome atidarę šokių studiją ir mokiausi su kitomis mokinėmis...

Kokia jūsų gražios ir lieknos išvaizdos paslaptis? Esate pagarsėjusi keksiukų kepėja, bet juk nemintate vien jais - kokia jūsų mityba, kam teikiate pirmenybę?

Pirmiausia, ačiū labai už gerą įvertinimą, tačiau bijau, kad teks nuvilti - pirmenybę visgi teikiu saldumynams, be kurių negaliu išgyventi nė dienos!

Pusryčiai man yra svarbiausias valgis. Kad ir ką pasirinkčiau jiems, pusryčius visuomet papildys kava, nes taip tuomet sugebiu išsijudinti, pradėti darbingą dieną.

TV projekte "Skonis" Liucina pasiekė finalą - buvo tarp 4 geriausių
DELFI / Tomas Vinickas

Mano racione daugiausia yra pieno produktų - pradedant nuo jogurtų, varškės ir varškės sūrelių, baigaint įvairiausiais sūriais, su kuriais darausi salotas, sumuštinius ir t.t. Mėsą valgau tuomet, kai organizmas "paprašo", bet, turiu pripažinti, kad dėl jos rankos dar niekada taip nedrebėjo, kaip dėl sūrio - toks jausmas, kad pastarąjį galėčiau valgyti kilogramais!

O štai vakarais stengiuos nevalgyti, o kadangi mėgstu sočiau papietauti, poreikis vakarienei savaime smarkiai sumažėja.

Kaip apibūdintumetė savo stilių? Kam jaučiate silpnybę?

Mano stilius nėra visada vienodas. Tai, kaip atrodau, labiausiai priklauso nuo progos. Visgi man patinka jaustis moteriškai, todėl dievinu sukneles, gražius batus, kurių moters spintoje NEGALI būti per daug, aksesuarus ir kt.

Darbe visuomet stengiuosi būti pasitempusi, nes ir pati niekuomet neičiau, pvz. pas kirpėją, kurios galva neplauta, šaknys ataugusios ir t.t. Kokia gi aš renginių organizatorė ir vestuvių planuotoja, jei pati nesugebu planuotis savo laiko?

Asmeninio archyvo nuotr.
O šiaip, neseniai pagavau save galvojant, kad mano moters idealas (kalbant apie išvaizdą, stilių) yra Sarah Jessica Parker filme ir seriale "Seksas ir miestas".

Ar esate dažna grožio ir masažo salonų viešia?

Šioje vietoje dar matyt esu pradžiamokslė. Kalbant apie procedūras plaukams, nagams - tai yra natūralu, pastovu ir mėgiama. Visgi su masažais yra kitaip. Esu jauna ir didelis darbo krūvis bent jau kol kas teikia malonumą, todėl ir apdovanoju save ne masažais, o kelionėmis, išvykomis, pramogomis, t.y., kažkuo aktyvesniu. Tikėtina, jog tai kažkada pasikeis, bet kol kas yra kaip yra.

Ka veikiate laisvalaikiu?

Myliu Vilnių ir jo Senamiestį. Vienas didžiausių malonumų - sekmadienį išeiti pasivaikščioti jo gatvelėmis, išgerti gardžios kavos su pyragėliu ir pasimėgauti laisvu pusdieniu.

Vasarą, jei tik pavyksta, su vyru stengiamės išlėkti bent dienai ar dviems į pajūrį. Klaipėdoje turime be galo mylimų draugų, su kuriais visuomet nepaprastai smagiai praleidžiame laiką, todėl net dėl vieno vakaro visuomet verta ten ištrūkti!

Pabaigai - pavasaris yra tas metas, kai organizme ima sparčiai trūkti vitaminų, ir tik saulė palaiko mūsų gyvybinę energiją. Ar galėtumėte pasidalinti sveikatingo patiekalo receptu, kuris jums su vyru padeda išsaugoti jėgas?

Kažin, ar galiu pasidalinti kažkokiu konkrečiu receptu, tačiau man pačiai turbūt niekada nenusibos valgyti sezoninius vaisius su mėgstamiausiu jogurtu ir dribsniais arba intensyvaus skonio šokoladinį tortą. Taip pat niekada neatsisakyčiau morkų pyrago ar keksiuko, bet iš tiesų viskas labiausiai priklauso nuo to, ko organizmas tą dieną "paprašo". Tai ganėtinai juokinga, bet mūsų šaldytuve kartais būna net per daug maisto ir tik tam, kad galėčiau rinktis pagal nuotaiką ar tai, ką jaučiu iš vidaus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis