G. Balutytė: tyrimų laukiau su nerimu

Mėnesį „La Crepe“ restoranuose vykusi socialinė akcija „Rožinis grožio kąsnelis“, renkanti lėšas krūties vėžiu sergančioms moterims, sulaukė aktyvaus lankytojų palaikymo – šiais metais akcijos metu parduota beveik 2400 specialiu akcijos ženklu pažymėtų patiekalų. 5 proc. nuo surinktos sumos balandžio 18 d. baigiamajame akcijos renginyje bus perduoti Vilniaus universiteto onkologijos institutui.

Renginyje su dukra Auguste pasirodysianti Giedrė Balutytė sako, kad įvairioms socialinėms akcijoms skiria didelę dalį savo gyvenimo: „Psichologiniai ir socialiniai projektai – viena mano gyvenimo misijų, todėl ir krūties vėžio prevencijai ir idėjų skleidimui esu neabejinga, – sako ji. – Turiu dvi dukras, viena jų – jau paauglė, taigi, mano tikslas yra padėti joms suprasti šios ligos prevencijos svarbą. Taip pat noriu atkreipti ir kitų moterų dėmesį į krūties vėžį, kol ne per vėlu – kartais tereikia lengvo pastūmėjimo į priekį, kad atsirastų drąsos apsilankyti pas gydytojus.“

Populiariausi savaitės straipsniai:
- Kaip Beata natūraliais dažais margina kiaušinius
- Žvaigždės prieš fotošopą ir po (VIDEO)
- Makiažas 30+ moteriai: akių makiažas (VIDEO)

Organizatorių nuotr.
Kasmet pasaulyje diagnozuojama daugiau nei milijonas piktybinių krūties navikų – tai dažniausia moterų mirčių nuo vėžio priežastis. Lietuvoje kasmet krūties vėžio diagnozę išgirsta apie pusantro tūkstančio moterų: net ir žinodamos, kad ankstyva krūties vėžio diagnostika lemia gerus gydymo rezultatus, profilaktiškai pasitikrinti ateina tik kas trečia.

Šiais metais profilaktinę krūties vėžio patikrą G. Balutytė jau atliko: „Šiemet tyrimų atsakymų laukiau su dideliu nerimu, tačiau rezultatai pradžiugino. Pasirūpinti savimi – svarbiausias dalykas moters ir jos šeimos gyvenime, juk ateitis priklauso tik nuo mūsų pačių“.

„Pagrindinė mūsų žinia – „Padėkite mums padėti kitiems“. Padėti vėžiu sergančioms moterims galima įvairiai: skatinti moteris nepamiršti laiku tikrintis, dalyvauti socialiniuose projektuose arba įsigyti specialių „Rožinio kaspino“ gaminių, už kuriuos gautas pelnas skiriamas krūties vėžio prevencijai ir gydymui Lietuvoje,“ – sako akcijos „Rožinis grožio kąsnelis“ partnerių, kompanijos AVON, viešųjų ryšių atstovė Vytautė Žalytė.

Balandžio 18 dieną prekybos centre „Ozas“ organizuojamo simbolinio akcijos „Rožinis grožio kąsnelis“ renginio metu Vilniaus universiteto onkologijos institutui bus įteikti 5 proc. nuo akcijos metu už „La Crepe“ patiekalus surinktos sumos. Baigiamojo renginio metu koncertuos Girmantė Vaitkutė su grupe bei Ruslanas Kirilkinas, vyks drabužių kolekcijos pristatymas, pasirodymą surengs Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, lauks įvairios moteriškos pramogos, kuriose prie krūties vėžio prevencijos prisidėti bei pinigų paaukoti galės ir prekybos centro „Ozas“ lankytojai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis