69-erių moteris metė karjerą ir tapo modeliu

Aštuntas dešimtmetis ant nosies nėra kliūtis sėkmingai modelio karjerai. Tą įrodė 69 metų britė Christyne Remnant, metusi sėkmingą karjerą nekilnojamojo turto srityje ir tapusi modeliu.

35 metus Christyne kartu su vyru Douglasu valdė nekilnojamojo turto agentūrą. Tačiau sulaukusi 63 metų moteris nusprendė save išbandyti kitoje srityje – užsirašė į modelių atranką labdaringam renginiui. Pasak britės, iki tol apie modelio darbą minčių nekilo, nes dirbo ir augino vaikus. Viskas pasikeitė, kai jauniausiai dukrai suėjo 25-eri. Namai ištuštėjo, o keturių vaikų mamai norėjosi naujų iššūkių.

Jau ir anksčiau britė iš aplinkinių sulaukdavo komplimentų ir siūlymų pabandyti modelio darbą. Christynei tai girdėti būdavo malonu, bet atrodė neįmanoma dėl nedidelio ūgio. Moteris - vos 160 cm. Be to, figūra taip pat nebuvo skausmingai liesa, dėvėdavo 10 arba 12 dydžio drabužius.

Viskas pasikeitė sėkmingai įveikus atranką į labdaros renginį prieš šešerius metus. Nuo to laiko Christyne ne tik demonstruoja drabužius ant vietinės reikšmės podiumo, bet ir fotografuojasi kalendoriams, yra „LK Bennett“ ir „Phase Eight“ ženklų vienas iš reklamos veidų. Taip pat pora kartų tapo rajoninių grožio konkursų nugalėtoja. Tačiau modelio karjera dar tik prasideda - visai neseniai ji pasirašė darbo sutartį su viena iš didžiausių Didžiosios Britanijos modelių agentūrų.

Britė teigia, kad niekada nebandė pasijauninti plastinėmis operacijomis, netepa veido ir kūno brangiais kremais ir nesilepina prabangiomis grožio procedūromis. Liekną figūrą išlaiko ne ilgomis valandomis sporto klube, bet aktyviu laisvalaikiu. Pasak Christyne, už neblėstantį grožį ji dėkinga savo genams.

Tiesa, moteris neuždirba tiek, kiek anksčiau. Modelio karjerą vadina labiau savo hobiu nei rimtu ir pelningu darbu. Tačiau tai kur kas, anot jos, geriau nei megzti ar siuvinėti. Be to, taip Christyne laužo stereotetipus, kad tokio amžiaus moterys turi būti sulinkusios senučiukės ir grožis joms jau nė motais.

Kaip atrodo 69 metų modelis, nuotraukas galite pamatyti ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis