E. Gabrėnaitė - apie nutylėtą romaną su jaunesniu vyru

„Nė kiek nesigailiu dėl to, kas buvo. Kai tai įvyko, turėjau visai kitų planų – išvažiuoti iš čia, bet likau,“ – apie iki šiol nutylėtą romaną su gerokai jaunesniu vyru prabyla teatro žvaigždė Eglė Gabrėnaitė.

Savaitės populiariausi:
- S. Repčenkienė: esu išgelbėjusi ne vienos draugės santuoką
- Kalbėdami apie žemesnius žmones mokslininkai - negailestingi
- O joms vis maža: 5 žymiausios pasaulinio kino nimfomanės
- Beata Tiškevič: kaip būtų lengva, jei būčiau gimusi vyru...

- Balerinų dieta: per 10 dienų - 10 kg ir jokio alkio

Aristokratiškų šaknų aktorė prisipažįsta supratusi, kad gyvenime negali turėti visko: „Galiu svajoti, kaip guliu šalia baseino, gražuolis blondinas – man visada patiko blondinai – atneša man atsigerti, už durų stovi Spielberg'as, prašydamas, kad kažką suvaidinčiau, aplinkui laksto vaikai ir penki dalmantinai. Bet tiesa yra tokia, kad kažko visada nebus: arba baseino, arba blondino, arba Spielberg'o“.

Garsi aktorė prisipažįsta visuomet svajojusi apie didelę meilę, tačiau gyvenimas privertė sakyti „ne“ ne tik svajonių vaidmenis siūlantiems režisieriams, bet ir vyrams.

„Kiti sako, reikia nuleisti kartelę, o aš negaliu – su metais ta kartelė vis kyla. Man reikia arba visko, arba nieko“, – atvirauja E. Gabrėnaitė.

„Jinai labai visų mylima. Kad vyrai jos nemylėtų, aš net neįsivaizduoju“ – apie artimos bičiulės ir kolegės jausmus pasakoja žinoma aktorė Nijolė Narmontaitė.

Apie teatro primadonos E. Gabrėnaitės meilę, vyrus ir vienatvę – laidoje „Kitoks pokalbis“, per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis