10 brangiausiai įvertintų garsenybių vestuvių (FOTO)

Įžymybės gali sau leisti beveik viską, tad nenuostabu, kad jų vestuvės – vienos įspūdingiausių. Ceremonijoms jos skiria milijonus, pasirodo, didžiąją dalį sumos neretai atsieina šventės puošyba gyvomis gėlėmis. Žinoma, solidžiomis sumomis vertinamos ir garsių nuotakų vestuvinės suknelės. Pristatome 10 brangiausiai kainavusių garsenybių vestuvių.

Populiariausi straipsniai:
- P. Kovas: gyvenimas su mylima moterimi primena uostą audroje
- 3 organizmo detoksikacijos būdai, kuriuos rekomenduoja JAV mitybos specialistai
- Kaip atsikratyti strijų, pataria specialistas
- Ką vertėtų įsigyti šiam sezonui, pataria Lietuvos dizaineriai

1. Princas Williamas ir Kate Middleton. Karališkosios poros vestuvės kainavo apie 85 mln. litų. Didžioji dalis sumos buvo skirta apsaugai užtikrinti, 2 mln. litų atsiėjo gėlės, 375 tūkst. litų – maistas, o 150 tūkst. litų – šampanas. Spėjama, kad auksinis Kate žiedas kainavo daugiau nei 27 tūkst. litų, o mados namų „Alexander McQueen“ kurta suknelė vertinama milijonu litų.

William, Kate Middleton
William, Kate Middleton
AP/Scanpix

2. Petra Ecclestone ir Jamesas Stuntas. Milijardieriaus Bernie Ecclestone dukros Petros ir verslininko J. Stunto vestuvės kainavo daugiau nei 50 mln. litų. Pora tuokėsi Italijoje esančiame viduramžių miestelyje, kuriame įprastas gyvenimas buvo sustabdytas specialiai vestuvių ceremonijai, tad čia viešpatavo tik sutuoktiniai ir šventės svečiai. Šventės metu grojo vienas garsiausių didžėjų Davidas Guetta, gerai žinoma grupė „Black Eyed Peas“, susirinkusius linksmino akrobatai, taip pat svečiai vaišinosi šampanu, kurio vienas butelis kainuoja per 15 tūkst. litų. Petros suknelę, įkainotą 3,25 mln. litų, sukūrė dizainerė Vera Wang.

Petra Ecclestone
Petra Ecclestone

3. Kim Kardashian ir Krisas Humphriesas. Realybės šou aktorė K. Kardashian ir krepišrininkas K. Humpriesas savo vestuvėms išleido 15 mln. litų. Tiek kainavo ceremonija, kuri atnešė laimę vos dviems mėnesiams – pora netrukus išsiskyrė. 25 tūkst. litų buvo skirti vestuvių kvietimams, 15 tūkst. litų atsiėjo prašmatnus tortas, o trečdalis bendro vestuvių biudžeto buvo atseikėtas gėlėms. Deimantais nusagstyta Kim suknelė ir plaukų aksesuaras įvertinti daugiau nei 6 mln. litų. Šventėje dalyvavo apie 500 kviestinių svečių.

Kim Kardashian
Kim Kardashian
AP/Scanpix

4. Michaelas Jordanas ir Yvette Prieto. Legendinio krepšininko M. Jordano ir jo išrinktosios Yvette vestuvės atsiėjo 25 mln. litų. 300 svečių pasirodymus surengė atlikėjai Usheris bei Robinas Thicke, susirinkusieji mėgavosi kristalais puoštu 7 aukštų vestuviniu tortu ir grožėjosi specialiai Yvette kurta rankų darbo nėriniais dekoruota vestuvine suknele.

Michael Jordan, Yvette Prieto
Michael Jordan, Yvette Prieto
AP/Scanpix

5. Wayne'as ir Coleen Rooney. Garsus futbolininkas W. Rooney su mylimaja Coleen savo vestuvėms paskyrė solidžią beveik 20 mln. litų sumą. Šventė truko 4 dienas, o viena iš pobūvio dalių vyko prabangioje jachtoje. Coleen suknelė kainavo 750 tūkst. litų, daugiau nei 1,5 mln. litų buvo sumokėta už grupės „Westlife“ pasirodymą.

Wayne, Coleen Rooney
Wayne, Coleen Rooney
AFP/Scanpix

6. Justinas Timberlake'as ir Jessica Biel. Dainininkas J. Timberlake'as ir aktorė J. Biel vestuvėms išleido apie 16 mln. litų. Kad būtų užtikrintas privatumas, viename Italijos miestelių pora užsakė visą viešbutį ir sumokėjo vietiniams, kad šie vestuvių dieną išvyktų iš kaimyninių namų ir užtikrintų, jog juose nesislėps paparaciai.

Justin Timberlake, Jessica Biel
Justin Timberlake, Jessica Biel
AP/Scanpix

7. Chelsea Clinton ir Marcas Mezvinsky. Buvusio JAV prezidento Billo Clintono dukros Chelsea ir bankininko M. Mezvinsky vestuvių šventė vertinama 12 mln. litų. Beveik 2 mln. litų buvo skirti vaišėms, per milijoną kainavo gėlės, pusantro – ceremonijos vietoje įrengtos pavėsinės, o pusė milijono skirta jaunosios papuošalams.

Chelsea Clinton, Marc Mezvinsky
Chelsea Clinton, Marc Mezvinsky
Vida Press

8. Liza Minnelli and Davidas Gestas. Atlikėjos L. Minnelli ir prodiuserio D. Gesto santuoka truko tik metus, tačiau pora tuoktuvių ceremonijai išleido daugiau nei 10 mln. litų. Šventėje dalyvavo per 1000 svečių, jiems grojo 50 muzikantų orkestras, o po ceremonijos susirinkusieji vaišinosi 12 aukštų tortu.

Madonna, Guy Ritchie
Madonna, Guy Ritchie
AFP/Scanpix

9. Tomas Cruise'as ir Katie Holmes. Aktorių pora T. Cruise'as ir K. Holmes vestuvėms skyrė 7,5 mln. litų. Ceremonija vyko XV a. pilyje, dalyvavo tokios garsenybės, kaip Willas ir Jada Smithai, Davidas ir Victoria Beckhamai bei Jennifer Lopez. Katie išskirtinę vestuvinę suknelę sukūrė dizaineris Giorgio Armani.

Tom Cruise, Katie Holmes
Tom Cruise, Katie Holmes
AP/Scanpix

10. Christina Aguilera ir Jordanas Bratmanas. Popatlikėja Ch. Aguilera ir jos mylimasis J. Bratmanas susituokė privataus vynuogyno teritorijoje. Christinos suknelė buvo kurta pagal specialų užsakymą, atlikėja avėjo prašmatnius Chsristiano Louboutino raudonpadžius. Deja, po 5 m. pora išsiskyrė.

Christina Aguilera,  Jordan Bratman
Christina Aguilera, Jordan Bratman
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis