D. Katkus apie tėvą negali kalbėti be ašarų

Niekas neabejoja, kad šeima žmogaus gyvenime palieka neišdildomą antspaudą. Ne vienas garsus Lietuvos žmogus, užaugęs be tėviškos meilės, nedrąsiai prisipažįsta iki šiol jaučiantis didžiulę nuoskaudą, kad buvo palikti.

Maestro Donatas Katkus šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. LNK laidoje „Valanda su Rūta“ pirmą kartą papasakos, kokiomis sąlygomis jis užaugo, ir ką jis norėtų pasakyti savo tėvui, kuris jo niekada neaugino, o jo mamą paliko dar jam negimus.

„Mano mama buvo tokia išdidi ir taip pyko ant tėvo, kad net prieš mirtį man neprisipažino, kas jis. O aš visą gyvenimą spėliojau, kas jis toks. Gal koks kunigas?“, - sako D. Katkus.

Daug kam galėtų atrodyti, kad tokie talentai, kaip Donatas užauga tik ypatingai palankiomis sąlygomis. Tačiau maestro papasakojo dviese su mama užaugęs mažytėje trobelėje vaikų namų kieme. Jo mama buvo skalbėja, todėl pinigų neretai pritrūkdavo net būtiniausiems pirkiniams.

Tuo tarpu dainininkai Deivis Norvilas ir Edgaras Lubys prisipažįsta, kad tėvystė aukštyn kojomis apvertė jų žvaigždišką gyvenimą.

„Visada maniau, kad būsiu griežtas ir reiklus tėvas. Bet kai aš pasižiūriu į savo sūnų, esu bevalis ir bejėgis prieš jį. Jis su manimi daro ką tik nori“, - neslepia Deivis.

Dainininkas Edgaras Lubys iki šiol manė, kad geriausias pasaulyje jausmas - stovėti ant scenos prieš tūkstantinę minią, kuri tau ploja. „Tačiau gimus dukrai supratau, kad laikyti savo vaiką ant rankų jausmas toks pats, tik dukart stipresnis“, - jautrių žodžių apie savo ir žinių vedėjos Živilės Vaškytės dukrą Fridą negaili Edgaras.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis