M. Mikutavičius: labai atvirai - apie vienatvę ir ne tik

Marijonas Mikutavičius: aš žinau kas yra kai kurie narkotikai...

Šių dienų populiariausi:
- Specialistai pataria, kaip rūpintis grožiu, kai tau: 30+, 40+, 50+, 60+
- Marti už mane vyresnė 40 metų
- Kaip natūraliomis priemonėmis atsikratyti skruzdžių namuose
- Amžiaus skirtumai poroje: privalumai ir trūkumai
- Čili sriuba

Marijoną Mikutavičių Lietuva pažįsta. Vargu ar rastume kitą tokią televizijos ir muzikos žvaigždę, kurią Lietuva galvotų taip gerai pažįstanti. Žmonės myli Marijoną. Moterys net labai. Gal net labiau už krepšininkus...

Tad eiti pasivaikščioti su „savo vaikino“ įvaizdį turinčiu (kas jį sugalvojo?), tačiau tuo pačiu metu ironišku ir labai įžvalgiu pašnekovu Ryčiui Zemkauskui buvo nelengva užduotis. Juolab, kad Marijonas pats yra vedęs ne vieną pokalbių laidą, yra žurnalistas, puikiai mokantis kalbinti žmones.

Mes žinome apie Marijoną daugybę dalykų: kad jis galbūt pozavo skulptoriui, kūrusiam „Bravo“ statulėlę, kad ilgą laiką buvo vadinamas svajonių jaunikiu (kažin ar jam patiko), kad parašė „Tris milijonus“ ir paskui turėjo juos sudainuoti maždaug tiek pat kartų, kad jis turi aistrą žvejybai ir kompiuteriniams žaidimams, kad su „LT United“, galima sakyti, laimėjo „Euroviziją“, kad jo tėtis daugelį metų dirigavo dainų šventėms...

Apie visa tai Info TV laidoje „Pasivaikščiojimai“ nebus kalbama. Norite tikėkite, norite ne, tačiau „Trys milijonai“ nebus paminėti iš viso, žvejyba tik netyčia, o televizija ir šou verslas liks „už kadro“ (baisi klišė, bet čia tinka).

Bus... vienas tikriausių pasivaikščiojimų. Apie vaikystę ir žaidimus su degtukais. Apie kaltės jausmą. Apie narkotikus. Apie patriotizmą ir kas Lietuvoje yra gerai. Apie tai, kaip gimsta daina, kaip atsiranda melodija ir ką daryti kai ji neatsiranda, o būtinai privalo. Galiausiai laidos pabaiga – nepertraukiamas beveik šešių minučių ekspromtas apie vienatvę.
Tačiau ne liūdnas, o žavingas ir toks, kokį gali sukurti tik Marijonas.

„Pasivaikščiojimai su Marijonu Mikutavičiumi“ – šeštadienį 20.00 per Info TV. Juos lydėjo vakarinė saulė – pati gražiausia ir kinematografiškiausia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis